Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Bohula
Příspěvky: 40
Registrován: 31. 12. 2012 11:28
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: Android 2.3.6 B895

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Bohula »

Takže dneska jsem uplně spokojenej a telefon jsem odladil tak ke sve spokojenosti.telefon jsem nekolikrat predelaval a zkousel ruzne Firmware,ROM a dneska jsem nainstalo zpet B952 General Version Android 4.0.3 a dodatkove aplikace jako radio,tapety,a zpet pocasi a musim rici že važně super.Ale stejně nejlepší a pořad nejrychlejší a nejspolehlivjejší je B895 Android 2.3.6.Ale klidně by už mohly vydat další a novejší vubec bych se nezlobil :D ;)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

:) tak hlavně žes vybral něco co ti vyhovuje. B952 GV je z těch oficiálních ICS firmwarů zatím nejlepší.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Rafan004
Příspěvky: 8
Registrován: 21. 2. 2013 21:08
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: U8815V100R001C00B952

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Rafan004 »

Tak zde jsou moje poznatky při změně firmware U8815V100R001C185B946 od O2 na B952 GV. Pokud bude někdo hledat snad to pomůže při jeho rozhodování. Došlo ke ztrátě již zmiňovaných aplikací (rádio, lišta, počasí), ale s čím jsem bojoval byla klávesnice, jelikož jsem si na tu předchozí za tři dny celkem zvykl a zde je pouze default Android (samozřejmě jsem ji nahradil TouchPalem), takže toho se nebojte vše jde nahradit jinými a lepšími aplikacemi, případně originály zmíněnými dříve. Co se týká paměti, tak volné je opravdu více, kolem 200 mb oproti 140 mb po restartu telefonu. Jinak co se týče rychlosti nebo překlápění telefonu, zde nevidím žádný rozdíl.
Ale co mě nejvíce deptá u tohoto telefonu jsou přiřazená vyzvánění ke kontaktům. Telefon ani nepřipojím přes USB a stejně se sami smáznou a nastaví na výchozí (možná to dělá nějaká apka).

Leonardis
Příspěvky: 621
Registrován: 25. 12. 2012 18:38
Zařízení: Lenovo K5 Note
Firmware: Android 6.0
Operátor: T-Mobile
Bydliště: Liberecký kraj CZ

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Leonardis »

všechny věci co postrádáš jsou na Gplay...

Suditscher
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Suditscher »

Na ztrácející se vyzvánění je jednoduchá rada. Uložit vyzvánění, které chceš (např. MP3 skladby) na místo tomu určené. Tedy ty skladby nakopírovat přímo do telefonu do složky Ringtones. Nebo i jinam a odtud je ke kontaktům přiřadit. Jakmile je máš v telefonu na vnitřním úložišti, už ti nezmizí. Totéž platí o aplikacích, ke kterým chcete používat widgety. Tyto aplikace taky musíte mít přímo v telefonu. Pokud teda nepoužíváte HD Widgets.

duchovic
Příspěvky: 10
Registrován: 11. 3. 2013 14:41
Zařízení: Huawei G300
Firmware: B894

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od duchovic »

Ahojte vsetci
Akurat dnes som sa zaregistroval, no forum som uz dlhsie cital.
Ospravedlnujem sa Vam na zaciatok,ze zase sa to ide dookola rozoberat...

Android mam necely polrok doteraz som fical na symbiane a tam som uz vedel ako robit upgrade alebo downgrade ale toto som este neskusal.

Prejdem k veci

Ked som spravne cital ak chcem verziu 952 GV treba stiahnut ( uz mam ) supnut na kartu a vo fone aktualizovat. Ale nikde som sa poriadne nedocital ak mam verziu U8815V100R001C185B894 ako dalej.
Mam ho podla vsetkeho ROOT-nut a dat tam U8815 V100R001C00B934 Singapur (mozem poprosit skusenejsieho aby mi hodil link z huawei-u ktory mam stiahnut ? Dakujem ) A potom z neho prejdem na 952 GV.
A este tu 934 tiez nainstalujem z SD karty ? Tusim ze tu na fore som nasiel aj postup ako root spravit.

Dakujem Vsetkym za pomoc ...

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Puget »

návod jak nahodit Singapur máš tu i odkaz na stažení: viewtopic.php?f=4&t=145
k tomuto FW nemusíš mít ROOT jelikož je to ofiko od Huawei
v souborech by měli být návody v .pdf
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Ahoj, vítej na fóru. Z verze B894 se na B952 General Version dostaneš jedině přes B948 Singapur.

Odkaz je tady: viewtopic.php?f=4&t=145

Ze Singapuru pak už nainstaluješ B952 General Version.

Oba dva tyto firmwary nainstaluješ jen z SD karty (složku dload z balíku do rootu karty a spustit instalaci). Nepotřebuješ root a ani nic podobného.

EDIT: Puget: Byl jsi rychlejší. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Puget »

tak se to aspoň vyrovnalo, taky mi to napsalo jednou že už jsi napsal příspěvek :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

duchovic
Příspěvky: 10
Registrován: 11. 3. 2013 14:41
Zařízení: Huawei G300
Firmware: B894

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od duchovic »

Dakujem

Za odpoved uz mam v tom jasno.... A este aky program pouzit na backup kedze po preinstalovani uz origo backup tam nebude. Staci spravit zalohu cez HiSuite ? Jedna sa mi hlavne o kontakty,maily,poznamky aplikacie ma az tak netrapia kedze sa daju zase naistalovat....

Dik

Odpovědět