Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Bohula
Příspěvky: 40
Registrován: 31. 12. 2012 11:28
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: Android 2.3.6 B895

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Bohula »

Nazdarek,mám otazku fungují vám všem vibrace u SMS jak příchozích SMS tak u vyskakující lišty nebo při oznamení atd?Protože od te doby co používám Android 4.0.3 B952 General Version tak zjištuji normalně že mi nefungují vibrace u SMS u hovoru se mi zdá že fungují ale u SMS ne?Prostě Vibrace fungují špatně a nepřesně i když je mám nastavené ke všemu a všude nebo když bočníma tlačítkama dam an vibrace tak jak kdyby vynechavali prostě nefunguje to převědčivě a pokud to pujde tak dal tak se budu muset vrátit na B895 ;) :( :?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Já už jsem se taky vrátil na GB (bezproblémovost a rychlost prostředí je nenahraditelná). :) Ale bohužel nevím jak fungovaly vibrace na B952. Tuto funkci jsem nepoužíval.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Bohula
Příspěvky: 40
Registrován: 31. 12. 2012 11:28
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: Android 2.3.6 B895

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Bohula »

Prosim te Ahoj a kterou si tu B895 stahoval a a kde?Diky protoze me to porad hlasi neco jako loadfile.apk tohle proste nechci aby mi porad vyskakovalo neexistuje uplne cista B895 bez nejakeho dalsiho bordela?To je normalně psycho lidi nejsou schopni udelat nebo Huawei funkcni a kvalitni system :shock:

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Já mám tu oficiální B895 z balíčku pro downgrade. Ta hláška mi tam občas vyskočí taky. Je to normální v této verzi.

EDIT: Jinak s těmi funkčními verzemi máš pravdu. Nedávno jsem nad tím taky přemýšlel. Když se to tak vezme, tak poslední bezproblémovou a rychlou verzí byl GB. Od té doby co vydali ICS to je všechno strašně nedoladěné. První B937 byla zasekaná a pomalá. Stejně tak i první ICS verze pro nebrandované telefony z volného prodeje. Pak přišla u Vodafonu aktualizace na B952D, ale ta toho oproti B937 moc nevylepšila. Nejlepší ICS pro G300 je nejnovější B952 General Version, ale tam spousta věcí chybí (rádio, lišta s tlačítky, backup, tapety atd.). Takže pokud to někdo chce používat hned po instalaci tak jako předchozí verze, musí najít chybějící aplikace a celé to doladit. Od vydání ICS to prostě není 100% ono a pro mě zatím nejlepší firmware je B895. Samozřejmě mluvím o oficiálních firmwarech.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Bohula
Příspěvky: 40
Registrován: 31. 12. 2012 11:28
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: Android 2.3.6 B895

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Bohula »

Nikde nemuzu najit prostě čistou 2.3.6 B895 na internetu ke stazeni.proste bez toho vyskakujicicho okna loadfile.apk ja bych chtel oficialně cisty system bez totech problemu. :(

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

To vyskakující okno je vlastnost. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Bohula
Příspěvky: 40
Registrován: 31. 12. 2012 11:28
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: Android 2.3.6 B895

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Bohula »

A to nejde vypnout odctranit?Nebo prostě nějak dát pryč aby to nedělalo pořad?

Bohula
Příspěvky: 40
Registrován: 31. 12. 2012 11:28
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: Android 2.3.6 B895

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Bohula »

Tak ted jsem uplně v pasti,nainstaloval jsem rom Android 2.3.6 B894 a nejde mi to prokopat na zadnou jinou rom že to proste nejde prehodit na žadny jiny Firmware jakto?Nev te někdo?proste chtel bych B895 bez toho aby se mi zobrazovalo loadfile.apk a budu spokojenej :D

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Puget »

894 je čistá nebrandovana verze 895 jen od vodafonu cekal bych ze 894 bude čistější. Jiný FW si můžeš jednoduše flashnout v twrp nebo cwm
Jak se projevuje to loadfile.apk ? Já si toho všiml jenom párkrát a to když jsem si něco stáhnul z google play psalo to ze se to ukládá nebo co nerusilo me to moc.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Bohula
Příspěvky: 40
Registrován: 31. 12. 2012 11:28
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: Android 2.3.6 B895

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Bohula »

Proste chces instalovat nejakou aplikaci z Google play tak zacnes instalovat a z niceho nic se ti an displeji ukaze loadfile.apk at instalujes cokoliv proste pokazde to tam je a nevim jestli to zmizi nebo ne nekdy nebo jestli to jde odctranit.Ale pamatuji si že v originalu telefonu co jsem si koupil u vodafone tak to my nedelalo.

Odpovědět