Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

já když jsem zakoupil telefon a měl jsem na něm B895 tak mi to teda taky nedělalo! :D :D

Bohula
Příspěvky: 40
Registrován: 31. 12. 2012 11:28
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: Android 2.3.6 B895

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Bohula »

Jde to nějak vyresit?Aby to proste tam nebylo nebo nedelalo to? :?

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Puget »

A v čem ti to vadí? Myslim ze je to jenom malý okynko nebo na Liste se to objeví ale asi za nějakou vteřinu to zmizí.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Bohula
Příspěvky: 40
Registrován: 31. 12. 2012 11:28
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: Android 2.3.6 B895

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Bohula »

Jo to je presne ono že se to obevi na displeji na par vterin a nikdo nevi proc to dela a co to vlastne je :( .Proste vadi mi to viš že ti tam co chvilka vyskakuje bezduvodne okno ktere narusuje tvuj chod a praci telefonu ;) .Nechapu proc to nemohlo byt bez toho a ciste to tak bez toho fungovat když se rika ze to je oficialni downgrade tak snad ciste a bez problemu ne?A ne aby ti tam porad hopsala nejaka blbost.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Puget »

Ver mi ze mnoho aplikací ti toho vypíše na obrazovku víc třeba a tutu :D bude zadonit o WiFi pak říkat ze mas nejnovější verzi atd...
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

nevíte někdo jak přesunout konstakty na sim kartu?

Uživatelský avatar
PepaStepa
Příspěvky: 137
Registrován: 22. 3. 2013 1:25
Zařízení: Huawei G300

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od PepaStepa »

Lidé/Správa kontaktu/kopírovat kontakty/z telefonu/všechno/kopírovat/kopírovat do karty sim

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Jinak k té vyskakovací hlášce na B895...nevzpomínám si jak to bylo po koupi telefonu, ale když jsem udělal ten oficiální downgrade na telefonu bez rootu v původním stavu, tak to tam vyskakovalo taky. Na kamošově telefonu to stejné. A co já teď mám zase B895 přes neoficiální downgrade tak je to tam zas. Je to ale jen informační zpráva o stahování apod. Nevyskakuje to často a hlavně je to tam jen na pár vteřin a automaticky se to zavře. Nemá to vliv na používání, může se normálně i přes to okno pokračovat dál. :) Je to podle mě vlastnost firmwaru s GB.
Bohula píše:Nazdarek,mám otazku fungují vám všem vibrace u SMS jak příchozích SMS tak u vyskakující lišty nebo při oznamení atd?Protože od te doby co používám Android 4.0.3 B952 General Version tak zjištuji normalně že mi nefungují vibrace u SMS u hovoru se mi zdá že fungují ale u SMS ne?Prostě Vibrace fungují špatně a nepřesně i když je mám nastavené ke všemu a všude nebo když bočníma tlačítkama dam an vibrace tak jak kdyby vynechavali prostě nefunguje to převědčivě a pokud to pujde tak dal tak se budu muset vrátit na B895 ;) :( :?
Dnes jsem to otestoval na telefonu od známého, firmware B952D (od Vodafonu) a tam vibrace fungují bez problémů, jak v případě příchozího volání tak sms. Ale v B952 GV to může být jinak.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

dave76
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od dave76 »

Ahoj, mám instalovaný CallRecorder, ale nedaří se mi nahrát hovor pomocí 2-cestného nahrávání.
Mám nainstalovanou ROM B952 a provedený root. Máte podobný problém ?
Je možné přehrát kernel v uvedené ROMce, který podporuje 2-cestné nahrávání ?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

S tím kernelem nevím, ale zkus nastavit v CallRecorderu nahrávání do AMR formátu a zapni v nastavení jádro patch (2 cestné). Uvidíš co to udělá.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět