Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

To je divný. :) Mně to fotí i když mám baterku míň jak 20. Aspoň teda na GB. V ICS jsem na ten problém taky nenarazil.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Danyll
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Danyll »

Vzhledem k absenci notifikační lišty jsem si doinstaloval Notification Toggle, ovšem mám s tím problém. Lišta se mi nechce držet nahoře nad ostatními notifikacemi. Nevíte někdo, co s tím?

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

doporučuji ti spíše Power Toggle má víc funkcí a ukazuje ti v liště i stav baterie v procentech :)

A stím aby se to udrželo nahoře boužel nic nejde :( Taky stím mám problém :(
Naposledy upravil(a) michalkalensky dne 13. 4. 2013 10:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Nějaké bližší info o Power Toggles tady: viewtopic.php?f=5&t=303

Tam to taky nahoru nastavit nejde.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Danyll
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Danyll »

Power Toggles jsme právě zkoušel také a i jiné a ani jedna nezůstala nahoře. Nepomohl by z nějakého důvodu root?

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od michalkalensky »

myslím,že ne :(

Danyll
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Danyll »

No moc nechápu, proč se to nedrží nahoře, i když v nastavení - usnadnění - služby zapnu aplikaci, tím by se měla ukazovat vždy na vrchu. Nezkoušel jste to někdo například na GB?

Relax
Příspěvky: 52
Registrován: 14. 3. 2013 7:42
Zařízení: Xiaomi MI2S 32Gb
Firmware: MIUI v6

Chyba v GV ???

Příspěvek od Relax »

Zjistil jsem, že mě nefunguje vyhledávání jmen při psaní nové sms podle abecedy vpravo. Vždycky to skočí na začátek seznamu, takže si musím přejet celý seznam, pokud chci psát někomu od "Z" Jedině to jde, když začnu po písmenech v řádku "komu", tak to přeskakuje, nebo hledá ve jménech.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Danyll píše:No moc nechápu, proč se to nedrží nahoře, i když v nastavení - usnadnění - služby zapnu aplikaci, tím by se měla ukazovat vždy na vrchu. Nezkoušel jste to někdo například na GB?
V GB je ta defaultní lišta, tak jsem to zatím nezkoušel. Taky jsem se s tím dost trápil. Ale dá se na to zvyknout.
Relax píše:Zjistil jsem, že mě nefunguje vyhledávání jmen při psaní nové sms podle abecedy vpravo. Vždycky to skočí na začátek seznamu, takže si musím přejet celý seznam, pokud chci psát někomu od "Z" Jedině to jde, když začnu po písmenech v řádku "komu", tak to přeskakuje, nebo hledá ve jménech.
V GB to u mě funguje bez problémů. Možná šlo by použít nějakou jinou aplikaci na zprávy, jestli to má teda kvůli tomu cenu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Danyll
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Danyll »

Takže nezbývá nic jinýho, než si na to zvyknout...

Ještě mám jeden problém. Kdykoliv, když píšu, a "vysune" se klávesnice, tak se mi v liště objeví Výběr metody zadávání dat, co dělat, když nechci, aby se mi to tam objevovalo? Chci používat stále stejnou klávesnici. Všiml jsem si, že když budu mít jenom v mobilu Klávesnici Android, tak se hláška ukazovat nebude, napadlo mě tedy, že kdybych odstranil nějak Klávesnici Android a zůstala mi tam jenom ta moje (SwiftKey), tak by se hláška nemusela ukazovat.

Odpovědět