Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Puget »

já si toho ani moc nevšímám a nevadí mi to, ale je pravda že to mohli dát někam na klávesnici třeba k těm speciálním znakům.
sice nevím jak nebo kde ji třeba v root exploreru vymazat ale nestačí jenom ji vypnout v nastavení?

EDIT: zkusil jsem a nejde vypnout:( teda alespoň v lewa OS nejde
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Danyll
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Danyll »

No právě, že vypnout nejde no, na GB to nebylo, trochu mě to tam štve a nějak to vypnout jít určitě musí

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Není to někde v nastavení klávesnic? Nějaký výběr defaultní nebo něco?
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Danyll
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Danyll »

Exp, ty nemáš G300? V nastavení jsem se hrabal, i v nastavení obou klávesnic, jako jediný způsob vidím odinstalovat Klávesnici Android.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Mám G300 s GB a tam s tím není problém. Pokud to nejde v ICS zrušit někde v nastavení, tak možná by šlo tu androidí klávesnici místo složité odinstalace jen vypnout (funkce až od ICS). V nastavení - aplikace, pod záložkou vše. Jestli ji tam najdeš samostatně v seznamu, tak tam u ní bude tlačítko na vypnutí. Ale v GB to mám jinak, nevím jestli tam ta klávesnice vůbec bude.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Danyll
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Danyll »

Tak jsem to udělal. Zakázal jsem ji a následně jsem i vynutil ukončení. Změnilo se jen to, že klávesnici nejde nastavovat (nepustí to do nastavení klávesnice), ale pořád se ukazuje, že je jakoby na výběr, takže se objevuje i Výběr metody zadávání dat. Kdybych udělal root, šla by odinstalovat?

Márty
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Márty »

Ahoj všem,
pročetl jsem všech 22 stran a upgradoval jsem na poslední verzi B952 GV z B952 vodafone.

Největší zlepšení je opravdu v hlasitosti, místě a pod. věcech co tu bylo řečeno mnohokrát.
Lištu s přepínači "napájení" jsem nahradil Power Toggles a co mi moc chybělo, bylo odemknutí obrazovky při zapnutí (2D), ale také byla instalačka mezi ostatními, jako je rádio, documenty a pod. Dále sem dle návodu tady obalamutil tu otravnou hlášku při vypnutí wifi.
Jediný vzhledový rozdíl u této verze se kterým si nevím rady je, při příchozím hovoru je na obrazovce jméno a číslo volajícího, jeho fotografie a ve spodní třetině symbol zvonícího sluchátka a když se dotknete obrazovky, tak se zobrazí zelené, pro zvednutí, červené pro položení a nahoru pro sms. U verze vodafone, se tyto symboly "možností" objevovali rovnou při příchozím hovoru, aniž by bylo třeba se obrazovky dotknout.
Nevíte jak toto někde nastavit ?

Nelpím na tom a téměř o nic nejde, jen jsem si říkal ať to mám všechno jak to bylo.

Celkově je verze GV asi nejlepší tím, že tam prostě nic nepřekáží, každý si doinstaluje co potřebuje a hlavně ta hlasitost je parádní.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Ahoj Márty. Jak nastavit tu obrazovku při příchozím hovoru bohužel nevím. Myslím, že to tam ani nijak udělat nepůjde. Možná přes root a někde něco přepsat aby to bylo defaultně zapnuté, ale jak na to netuším. Dneska se mrknu až bude doma druhý G300 s firmwarem B952D (Vodafone) jestli to tam nějak nepůjde předělat. Jinak díky za info. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Márty
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Márty »

Ahoj,
moc děkuju předem. Právě mě napadlo, že by to mohlo být něco v systému, stylem jako jsem dle návodu tady, "něco" přepsal a přestala vyskakovat ta otravná hláška při vypnutí wifi. Nejsem nováček co se tohoto týká, ale rozhodně né pokročilej abych šel až do "zdroje".
Rootnuto právě mám, protože jsem po koupi telefonu měl 937vodafone, pak automaticky na 952 vodafone, následně 952GV a pak jsem testoval řádně rozdíl, tak jsem dle tvého návodu tady na foru šel na downgrade a zase znova jsem zpět n 952CV ;)

Kupoval jsem telefony dva i pro ženu a dnes po týdnu mi volala, že je telefon za cenu super, jen že neslyší vyzvánění, tak mě to čeká ještě jednou. :oops:

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

U toho druhého telefonu už nebudeš muset dělat root ne? Tak už by to mělo být snadnější. :) B952 GV má hlasitost ze všech firmwarů pro G300 nejlepší.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět