Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
gomez08
Příspěvky: 4
Registrován: 8. 1. 2013 10:22
Zařízení: huawei ascend g300

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od gomez08 »

ďakujem
Vyskúšal by som, ale telefon príde asi až zajtra a zvedavosť ma nepustí..pozeral som aj iné fóra a podľa všetkého by to malo ísť

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od davehanz »

Tak ted jsi me dostal a pekne nazhavil na prehrati te B952:-).ale je fakt,ze vf si tam nacpe zbytecne kraviny,ktere stejne nevyuziju,bo nemam sit vodafone.takze zbytecny cekat.Tak ted fakt nevim,skoda,ze nejsem odvazny tak,jak Paja:-).

Pajo,ja mel na mysli ruzne poznatky,cokoliv,ceho si vsimnes.mimochodem,tohle je muj teprve duhy android,prvni byl sam 5570 galaxy mini,a ten sem pouzival cca 2.mesice:-D,takze se povazuju taky za novacka:-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Paja »

Ale to není o odvážnosti,trošku mě zlobilo to tišší vyzvánění,tak hlaně proto jsem chtěla aktualizaci,ale zase jsem si nechtela telefon zpomalit jako u verze 937F,myslím že se opravdu není čeho bát,taky jsem váhala,navíc já antitalent na nějaké přeinstalace....ale opravdu jsem vše udělala tak jak mi zde radil admin,a je to supr,pokud základně napíši + a -,tak pokud začnu u GB verze 895,tak plus je rychlost,zvládá i náročnější hry,volná ram je dostatečná a asi příjemnější prostředí kontaktů a sms,mezi mínusy však řadím zvuk,jak vyzvánění které vzrůstá tak celkově mi příjde tišši i pri přehrávání mp3,fotoaparát je taky horší než u novější verze androidu,jelikož u nové verze mi příjde o něco ostřejší fota a snadnější ovládání,např. přibližování a oddalování za pomoci bočních talčítek, nejdou vypínat nebo uplne zastavit některé aplikace již předinstalované,a nemůžeš si určit množství obrazovek,což ti vyšší verze vše nabízí, jediné mínus co zatím vidím u 952 (ale to ostatně není chyba verze, ale celého prostředí ICS), tak jsou kontakty a prostředí sms,ty moc pěkně zpracované nejsou,ale já prostředí sms nahradila apkou pansi se kterou jsem naprosto spokojená,obsahuje Češtinu a plno skinu.....,co se týče her tak jsem již nějaké zkusila co jsem měla nainstalované i na GB a šlapou dobře,chybí např. touchpal,ten je však ke stažení jak jsem již zmiňovala dříve a FB,ale ten je též ke stažení,někomu může chybět FM radio,ale i to se dá stáhnout a já stejně nejvíce poslouchám bud své skladby nebo evropu 2, a ta je ke stažení na google play tež zdarma,takže zatím vidím v aktualizaci spíše pozitiva než negativa

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od davehanz »

Dobře pajo,asi jsi me též přesvědčila,že mám jít do té B952,akorat ji ztahuju,jde to teda šíleně pomalu,a to mám celkem rychlý net doma.Uvidím,asi se do toho nakonec dám. Chci se tě zeptat,zminuješ nee moc líbivé prostředí kontaktů a sms zpáv,to jako v čem?Fotky v sms?Mě taky vadí docela to vzrůstání,odehraje půlka pěkné písničky,než si vůbec všimnu,že mi někdo volá a kolikrát,než to vůbec zjistím,tak to volající položí :-D.
Když budeš tak hodná,napiš mi prosím do SZ některé apky,co máš,třeba ty zprávy atd,díky :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Paja »

jj posli ti do SZ, co mám já,tím prostředím kontaktů myslím to že u GB máš to prostředí černé a přehledné u ICS je modro bílé,ale s tím jsem se už dávno smířila,jinak nastavení je podobné,a co se týče sms tak sms´v GB jsou zelenobílé bubliny tady je to též mordobílé a takové strohé a divné bubliny,ale to řeší právě ta apka:-)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od davehanz »

Jo,rozumím,takže do zpráv vůbec nechodíš a používáš na ploše tu apku,ok.budu čekat.Ono to prostředí v GB je sympatické,dobře čitelné a oddělené,takové postarší noo.Ale dá se zvyknout a přeorientovat,ne? :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Paja »

jasně že dá,je to ok,ano pesně tak dala jsem si na plochu tu apku u sms předinstalovaných v tel jsem odškrtla automatické načítání a upozornění na sms a jedu už jen přes pansi,jelikož jsem trochu koukla mimo poslala jsem ti to na mail a ne jako SZ tak se omlouvám,jukni na mail

Uživatelský avatar
sonda
Příspěvky: 163
Registrován: 26. 12. 2012 10:03
Zařízení: G300, LG G-PAD 8.3
Firmware: B895
Operátor: Mobil.cz

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od sonda »

njn, to stahovani je za trest, ale asi se to vyplati.
Takze zitra si asi taky pujdu preinstalovat na B952.
jak vidim tyhle komentare, tak mam z toho dobry pocit

EXP ty mas telefon od vf??
A pundes tedy do tehle verze bez OTA?
Jelikoz sem opatrny clovek tak se uz po 100x ptam
Neprijdu o zaruku?
Kdyz je to od huawei tak asi ne... ze jo :-)


(psano z telefonu)

Uživatelský avatar
slonzok
Příspěvky: 47
Registrován: 20. 11. 2012 23:55
Zařízení: Huawei Ascend G300
Operátor: Vodafone

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od slonzok »

Já to mám stahnuté už dávno v PC,ale ještě furt váhám s instalací.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

Sonda: O záruku v případě této General Version nepříjdeš. Je to oficiální verze od výrobce, která je i pro náš trh. Telefon mám od Vodafonu, teď GB (oficiální B895). Pořád čekám, jestli to náhodou Vodafone v nejbližší době nevydá přes OTA, ale s nima je to na dlouho. A tady u té verze je východa, že je to čistý firmware. Takže přes víkend to asi nahodím taky. :)

Jinak k tomu prostředí SMS a kontaktů....to byla jedna z věcí, která se mi na ICS líbila. Světlé prostředí, modernější, hezčí smailíci ve zprávách apod. Ani ty barevně nerozlišené bubliny podle mě nebyly špatné. Ale to už je věc názoru, každému se může líbit něco jiného. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět