Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od davehanz »

JJ,ale na ty smsky mi poradila Paja skvelou apku,Pansi Sms,a da se tam nastavit vazne uplne vsechno,vcetne barevnosti bublinek :-).Navic je programek v cestine :-D.Hooodne vychytana apka,o ktere sem vubec nevedel,takze diky Pajo za tip ;-).Neomezene moznosti nastaveni k obrazu svemu.Me se docela prostredi B895 libi,ale ty zvuky...to je hruza a des,rikam,kdyz mi nekdo vola,pul pisnicky je fuc a ja si toho teprve vsimnu a mezitim volajici hovor ukonci.To je vec,kterou nemuzu porad zkousnout,takze dnes prejdu nejspis :-).Trochu me stve,ze musim aktualizovat prvni na B937 a pak znova,ale to se da prezit prece.
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od davehanz »

Mimochodem,sem si vzpomel,dodnes mi nejdou prijimat ani odesilat MMS,u operatora mam vse OK,poslali i konfiguracni smsky,a stejne nic,njn,android :-D
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Paja »

davehanz píše:JJ,ale na ty smsky mi poradila Paja skvelou apku,Pansi Sms,a da se tam nastavit vazne uplne vsechno,vcetne barevnosti bublinek :-).Navic je programek v cestine :-D.Hooodne vychytana apka,o ktere sem vubec nevedel,takze diky Pajo za tip ;-).Neomezene moznosti nastaveni k obrazu svemu.Me se docela prostredi B895 libi,ale ty zvuky...to je hruza a des,rikam,kdyz mi nekdo vola,pul pisnicky je fuc a ja si toho teprve vsimnu a mezitim volajici hovor ukonci.To je vec,kterou nemuzu porad zkousnout,takze dnes prejdu nejspis :-).Trochu me stve,ze musim aktualizovat prvni na B937 a pak znova,ale to se da prezit prece.
Ahoj nemáš vůbec zač,stejně tak Touchpal který je ke stažení na obchodě má mnohem více možností a hodně skinu,a pokud opravdu nechceš přecházet zatím na 952, tak ti co se týče zvuku můžu poradit aplikaci do počítače ke stažení na slunečnici zdarma,jemnuje se MP3gain a zde si můžeš hlasitost mp3 které chceš mít na vyzvánění zvýššit,je to jednoduchý program a ryvhle příjdeš na to jak to udělat i když není v Češtině,nedoporučuji ale zvýšit si hlasitost mp3 více než na 90 decibelů.jelikož pak by ti to v mp3 přehrávači v telefonu chrchlalo,a pokud máš nějakou písničku s pomalým rozjezdem a chceš aby ti začínala třeba až od určité části např. zpěv,tak ti doporučuji prográmek Eusing free mp3 cutter,též ke stažení na slunečnici,a pak už není žádný problém protože si sám vybereš část písničky kterou chceš,zkrátíš a je to :-) musela jsem si s prográmky pohrát než jsemna vše přišla co a jak,ale i antitalent jako já jsem to zvládla tak směle do toho

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od davehanz »

Páji,vůbec mi nepřijdeš jako antitalent :-) ba naopak.každopádně díky,ale nebude to asi potřeba,hrozně moc mě láká přejít na B952 :-D
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Paja »

B952 Ti mohu jen doporučit, už i přítel ji má,jelikož se bál tak jsem to udělala já a je spokojen ;)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od davehanz »

Fakt?tak to je supeer,dalsi duvod,proc prejit a asi hned dnes,bo do vikendu se spatne da vydrzet :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
sonda
Příspěvky: 163
Registrován: 26. 12. 2012 10:03
Zařízení: G300, LG G-PAD 8.3
Firmware: B895
Operátor: Mobil.cz

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od sonda »

Hele, až to stahnu tak to uploaduji na czshare, aby jste to mohli stahovat rychleji, protoze se to stahuje cca 50 kb/s

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od davehanz »

JJ,me se to stahovalo snad hodinu a pul,jak rikas,50kb a to je na slaka :-D...no nic jdu na to ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

kalimoco
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 11. 2012 22:09
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: B952

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od kalimoco »

Jo,s tím stahováním máš pravdu.Já to včera stahoval asi 2h.Takže staženo mám,ale nemám telefon.Mám ho na reklamaci.Chrčel reproduktor.Přes vánoce jsem to nejak vydržel a hned po novým roce jsem ho poslal.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

sonda píše:Hele, až to stahnu tak to uploaduji na czshare, aby jste to mohli stahovat rychleji, protoze se to stahuje cca 50 kb/s
Pak dej vědět jak to dopadlo a jaké jsou dojmy. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět