Přidej se

B952 General Version - nový firmware

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od davehanz »

Tak už mám taky B952 :-).Mám toho hodně nastavovat a budu rád,když to všechno zvládnu :-D.Prostředí pěkný a tapeta taky ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

No sláva. :D Pak dej vědět jak dopadla ta záloha. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

gro
Neregistrovaný uživatel

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od gro »

zdravím nejde ale vůbec stahovat 952.musím se nekde zaregistrovat natom huawejovi dík za odpoved začátečníkovi 60r

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Paja »

davehanz píše:Tak už mám taky B952 :-).Mám toho hodně nastavovat a budu rád,když to všechno zvládnu :-D.Prostředí pěkný a tapeta taky ;-)
AAAAAA????? spokojenost? :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Exp »

gro píše:zdravím nejde ale vůbec stahovat 952.musím se nekde zaregistrovat natom huawejovi dík za odpoved začátečníkovi 60r
Jim to stahování poslední dobou dost blbne. Odkaz je v prvním příspěvku, pokud by to nešlo, tak nějakou dobu počkat a zkusit to znovu. Registrace není nutná.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

elvis.jarous
Příspěvky: 15
Registrován: 9. 1. 2013 16:50
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: 4.0.3 B952

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od elvis.jarous »

Zdarec,
já to ze Stránek Huawei též nemohl stáhnout, proto jsem to sosnul z uložto.
Přešel jsem z B937 na 952.
A protože jsem si neprovedl zálohu, přišel jsem o widget počasí, radio, touchpal, original tapety, živá pozadí a roletku s vypínači.
Dále, když mi někdo volá, nezobrazuje se ve vizualizaci zelený a červený sluchátko. Pouze až po dotyku na střed, kdy chci přijmout hovor tažením doprava. Radio, widget a tapety jsem sosnul z uložto. a tu roletku jsem obnovil pomocí titanium backup, kdy mi kolega z androidfora poslal mejlem jehon zálohu roletky a ja obnovil ne tu moji, kteréž nastavení je ukryté i B952 ale jako tu jeho. Restart telefonu a roletka byla na světě.
Takže zálohovat doporučuji.Musel jsem ale telefon rootnout jinak nefachčilo Titanium.
Rozdíl mezi B937 a 952 je v rychlosti systému, není tam boot logo Vodafone :mrgreen: , dále je rozdíl v hlasitosti zvonění a sms. Teď to řve tak, že reprák to trošinku nestíhá. :D

Lukin_GSi
Příspěvky: 10
Registrován: 26. 12. 2012 2:13
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: B952
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od Lukin_GSi »

elvis.jarous> Dělal jsem z 948>952.. taky mi právě zmizela roletka apod.... mohl bys někam uoloadnout tu roletku, widget počasí apod.? a popsat jak to obnovit. Dík :) Zatím jediný takový nedostatek B952 vidím ten, že se mi občas zruší tón zpráv. ;)

Uživatelský avatar
sonda
Příspěvky: 163
Registrován: 26. 12. 2012 10:03
Zařízení: G300, LG G-PAD 8.3
Firmware: B895
Operátor: Mobil.cz

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od sonda »

Exp píše: Jim to stahování poslední dobou dost blbne. Odkaz je v prvním příspěvku, pokud by to nešlo, tak nějakou dobu počkat a zkusit to znovu. Registrace není nutná.
Blbne protoze to stahuje pres 10.00 lidi naraz.
nez mi to zacalo stahovatm tak jsem musel pockat cca 1 minutu.
A kdyz jsem byl na konci, tak se to stahovalo pomalu cca 10kb/s
To uz jsem radsi vypnul protoze neminim cekat tady cca 5 hodin.

Ale az to stahnu, tak to uploaduji na czshare, tam bude stahovani cca 340kb/s takze jestli pockate do vecera, tak to tam uploaduji a nebudete muset cekat hodiny nez s to stahne

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od davehanz »

Paja: ale jooo,spokojenost docela,i kdyz rikam,nejhezci prostredi ma proste B895 :-D.Samoze je to individualni.

Jinak,nahore je nejaka roletka,ale ne ta,co byla u stare B895.To,cim jsem si rychle zapnul v roletce,tj wifi,BT,gps,je ted na vedlejsi obrazovce,trochu nesikovny,ale pohyb stejny,jako kdyz sem ji shrnul ze zhora dolu nebo kdyz prejedu prestem doleva,vyjde to na stejno.jinak ta hlasitost je vazne bajecna,docela sem se i vystrasil,kdyz mi zvonil,necekal jsem to,hlavne na to nejsem zvykly:-D.To ted i usetrim trochu na pausalu;-) bo jsem tel nikdy neslysel a volal hned zpet :-D.Zalohu jsem si udelal do pc,ale neumim a nedokazal jsem ji dostat zpet do mobilu,takze jsem postahoval vsechno znova,nastaveni nove atd.Co uz :-D
Original SMS B952 jsou otresne,opet dekuju za Pansi sms,neduh vyresen.Trochu nestastny sem byl z kontaktu,kdy se mi zobrazovali i ze SIM i z tel,pritom sem mel zaskrtly jen tel.Kdyz chci napsat zpravu,vyberu komu a zase je to tam vse 2krat :-(.Samotny tel seznam uz mi ukazuje tak jak ma,po jednom kontaktu.Asi nekde delam chybu,jako vzdy :-D.
Pak co mi jeste trochu vadi,je v hlavnim menu widgety...aplikace super,ale jedu dal doprava a skocim do nejakych widgetu,coz nechcipac to neukazuje,na kolikate strance prave jsem a z kolika.Tuzticka dobry,obchod tez.Pak co uplne nemam rad jsou ty maly tecky u odemceni gestem,to je tak nepekny :-D.Google listu vypnout neumim,i kdyz jsem cetl,ze to jde nekde v menu,ale nastesti nevadi,je svetla a nerazi do oci :-).zatim vse :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
slonzok
Příspěvky: 47
Registrován: 20. 11. 2012 23:55
Zařízení: Huawei Ascend G300
Operátor: Vodafone

Re: B952 General Version - nový firmware

Příspěvek od slonzok »

Nevím jestli se mi to zdá,ale vypadá to,že díky 952 mám delší výdrž baterie.

Odpovědět