Přidej se

CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 6.9.2013

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
trelowney
Příspěvky: 25
Registrován: 5. 1. 2013 23:04
Zařízení: Huawei U8815
Firmware: CM11 nightly
Operátor: VF CZ
Bydliště: CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 6.9.2013

Příspěvek od trelowney »

Tak v novych nightly verzich udelal Dazzozo zmenu v tom, ze defaultni je interni SD misto karty SD, takze vsechny aplikace a data se ukladaji na interni misto externi. Nehlede na to, ze se nezobrazi aplikace, ktere byly presunuty puvodne na externi SD kartu. Pry pomuze jim presunout data z externi na interni, to jsem zatim nezkousel, nemam zase tolik casu se s tim kakat.. V Gerrit review CM planuji, ze se tam udela prepinac jako byl treba u tovarnich verzi, jestli pouzivat interni nebo externi, akorat doufam, ze to nebude blbnout s tim prepinanim jako u tovarnich (po restartu se nastavila interni, apod.). Bohuzel je to zatim jen navrh, takze nevim, kdy se dockame finalniho pridani. :evil:

Jo, jinak ta zmena je prave kvuli novemu CWM, aby CM tahal OTA aktualizace do interni pameti a ne na kartu. Nova verze CWM totiz hledala na interni a na externi prdela. Takze to ted prestalo fungovat se starou verzi (6.0.2.7), ktera to hleda na externi karte. Po aktualizaci na 6.0.3.7 ty OTA updaty probihaji bez problemu z te interni po te zmene defaultni pameti (ovsem ale dle meho jsou to zbytecne opletacky s komfortem pouzivani).

Uživatelský avatar
saterkoko
Příspěvky: 30
Registrován: 23. 8. 2013 16:21
Zařízení: huawei ascend g300
Firmware: CM 10.2
Operátor: orange
Bydliště: Pod Mostom č.9

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 6.9.2013

Příspěvek od saterkoko »

Díky za info :) rád by som o tom napísal svoju skúsenosť lenže 2 dni dozadu som musel nahodiť do telefónu B952 GV a odniesť telefón na reklamáciu kvôli nefunkčnému reproduktoru. :(

rado
Neregistrovaný uživatel

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 6.9.2013

Příspěvek od rado »

Tak som po tyzdni aktualizoval vcerajsi build, ale mam jeden problem. Ako dazzozo prerobil tie aktualizacie, tak sd karta nieje dobre pouzitelna, kedze ziadna doinstalovana foto app nefunguje. stale vypisuje ze mam vlozit kartu. V file manager kartu mam vydim da sa pouzit, ale ikona sa zmenila na klasicku zlozku. Predtym bola rovnaka ako je teraz vnutorne uloziste. Da sa to vyriesit nejakou upravou build prop? alebo ina finta? dakujem.

Sat1
Neregistrovaný uživatel

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 6.9.2013

Příspěvek od Sat1 »

Tak také už par dni pouzivam az na dva detaily OK.
Problem1) co se probíhá stalo s fotakem? Obe app jsou šílené pomalé a fotky jsou dost neostré jako když to snímá minimálně vteřinu
Problem2) každou chvilku se ukaze chyba modulu převodu řeči, nebo tak nějak...
Jinak rychlosti a vydrží cca stejné jako AOKP 10.1 která na tom nebyla vůbec spatne.

Gebar
Příspěvky: 23
Registrován: 1. 6. 2013 7:36
Zařízení: HUAWEI G300
Firmware: Cyanogenmod 10.2

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 6.9.2013

Příspěvek od Gebar »

@ Problém 1 - Používám fotoaplikaci Camera ZOOM FX a spokojenost maximální. Samozřejmě je spousta jiných alternativ

@ Problém 2 - Systémová nastavení - Jazyk a zadávání - Výstup převodu textu na řeč - vybrat Pico TTS. Alternativou k tomu může být SVOX. S hlasem Iveta umí i češtinu - dnes vyzkouším, funkčnost potvrdím. Myslím, že je ale placená. Neofiko cestou se sehnat nechá, detaily tady ale nechci rozepisovat.

Sat1
Neregistrovaný uživatel

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 6.9.2013

Příspěvek od Sat1 »

Super, oboji pomohlo. Tak ted uz jenom vymyslet jak ofiko odemknout bootloader bez produck ID a budu uplne spokojen. :D

maras
Neregistrovaný uživatel

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 6.9.2013

Příspěvek od maras »

Tak jsem neodolal a nahodil jsem si novy system, ale chci se zeptat, mate take horsi citlivost dotykove vrstvy ?
Stava se mi, ze musim nekolikrat klikat na sw tlacitka i na dotyk. vrstvu, nez se nejaka app spusti.
Rozhodne to neni zaneprazdnenosti CPU (jeho aktualni hodnota se mi zobrazuje v liste). :roll: :roll:

Gebar
Příspěvky: 23
Registrován: 1. 6. 2013 7:36
Zařízení: HUAWEI G300
Firmware: Cyanogenmod 10.2

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 6.9.2013

Příspěvek od Gebar »

S tím jsem se nesetkal. Předpokládám, wipe jsi udělal.

maras
Neregistrovaný uživatel

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 6.9.2013

Příspěvek od maras »

Ano, udělal jsem přesně vše podle návodu, tzn. i wipe.
Každopádně, odemkl jsme si menu pro vývojáře a kupodivu horší citlivosr resp. lagy dotyků vymizely. Nechápu to a nenapadá mě proč tomu tak je, nicméně, vše opět funguje jak má... :roll: :roll: :roll:

Uživatelský avatar
saterkoko
Příspěvky: 30
Registrován: 23. 8. 2013 16:21
Zařízení: huawei ascend g300
Firmware: CM 10.2
Operátor: orange
Bydliště: Pod Mostom č.9

Re: CYANOGENMOD 10.2 [ANDROID 4.3 JB] 6.9.2013

Příspěvek od saterkoko »

Je dostupná nová verzia CWM ktorá opravuje wipy ;)

Odpovědět