Přidej se

[KK] [4.4.1] CyanogenMod 11.0 [ROM] [NIGHTLY BUILDS]

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: [KK] [4.4.1] CyanogenMod 11.0 [ROM] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od Puget »

Odpověděl mi jeden to, co jsem tu už napsal.

Puget, on 10 Dec 2013 - 5:19 PM, said:
Does anyone with Hynix eMMC try it out yet? My friend have it and since his english ain't good I'm asking you guys instead of him. He's afraid it would brick his G300.

Odpověď:

There is one guy that flashed it having hynix chip and everything is OK so far

Stručně řečeno... flashnul to ten o kterým jsem už mluvil a zatím to jede fajn.

Btw, nějakou dobu jsem se nezajímal o to, co se tu kolem G300 děje, řekl bys mi stručně jak je to s tím Hynix?
Asi před měsícem jsem proletěl mail z modaca s nějakým varováním o tom, ale moc pozornosti jsem tomu nevěnoval.
Naposledy upravil(a) Puget dne 11. 12. 2013 21:51, celkem upraveno 2 x.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: [KK] [4.4.1] CyanogenMod 11.0 [ROM] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od Mr.Oizo »

No nevím zda jsem ten kdo by to mohl popsat. :) Pokusím se. Celí problém vznikl s verzí 10.2 kdy byla nahozena noční verze která snad pracovala na kernelu 4.3 a někteří to sváděli na ten noví kernel a někteří na CWM 6.0.4.4. Mrtvoly se týkali pouze tel. s pamětí hynix. Od té doby se každý s hynix bojí nahrát do tel. nové ROMky když ani nikdo nedokáže pořádně říci zda jsou bezpečné.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: [KK] [4.4.1] CyanogenMod 11.0 [ROM] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od Puget »

Chtěl jsem se zeptat jak si to zjistím, ale předtím jsem aspoň použil vyhledávání :) a podle SD Insight mám hynix... Chtěl jsem zase začít si s ním hrát a tak, ale nejspíše na to už nemám koule.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
myg74
Příspěvky: 663
Registrován: 1. 10. 2013 12:39
Zařízení: Lenovo P70-A
Firmware: zatím S133
Operátor: T-Debile
Bydliště: u mé lásky

Re: [KK] [4.4.1] CyanogenMod 11.0 [ROM] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od myg74 »

Mám hynix,použil jsem twrp 2.6.3.1 a nightly z 10.12 a telefon žije,zatím.

Stanley-007
Příspěvky: 54
Registrován: 1. 12. 2013 10:53
Zařízení: HUAWEI P7
Firmware: EUI2.3,Android 4.4.2
Operátor: Vodafone

Re: [KK] [4.4.1] CyanogenMod 11.0 [ROM] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od Stanley-007 »

problém: vždy když Upgraduju tak mi zmizí základní Launcher a musím ho doinstalovat ručně ... nevíte cim by to mohlo být? Díky

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: [KK] [4.4.1] CyanogenMod 11.0 [ROM] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od Puget »

Zkus to s těmito gapps.
https://docs.google.com/file/d/0Bxi5Y1_ ... pEcTQ/edit
Jsou od uživatele rhen z modaco. Jenom píšu abych ho nějak neošidil. ;)

Co jsem prolítl modaco, zdá se, že problém je v gapps a scriptu v něm. Jelikož tomuhle až tak nerozumím nebudu to tu tolik rozpitvávat.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Stanley-007
Příspěvky: 54
Registrován: 1. 12. 2013 10:53
Zařízení: HUAWEI P7
Firmware: EUI2.3,Android 4.4.2
Operátor: Vodafone

Re: [KK] [4.4.1] CyanogenMod 11.0 [ROM] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od Stanley-007 »

Díky, myslíš že je to tím badgetem? Já myslel že launcher je zainteresován do ROMky...

také jsem zjistil že v Nastavení/Personalition/ chybí Home je tam až Lock screen, Themes, Interface, ale Home kde jsi měl seznam Launcherů tam vůbec není...

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: [KK] [4.4.1] CyanogenMod 11.0 [ROM] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od Puget »

Je tam prej nějakej GEL, který při instalaci launcher3 a launcher2 maže.
V těch jeho gapps (rhen) je odstranil i s nějakými věcmi, který si můžeš dostahovat z GP.
Hodně lidí psalo, že to s nimi už pak funguje.

btw, co jsem teď prolítl modaco zdá se, že už se tam někomu podařilo udělat z toho cihlu.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: [KK] [4.4.1] CyanogenMod 11.0 [ROM] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od Mr.Oizo »

V dnešní Nightly je nahozen už android 4.4.2. je pro něj doporučen gapps http://uloz.to/xPLzjb6z/yourzgappsxs-4-4-2013-12-01-zip
Jinak co ta změna Pugete že již nejdeš do testování po hlavě a kde ses tak dlouho poflakoval? No za mě asi počkám na pořádně stabilní verzi s minimem chyb a prubnu KitKat taky dost mě to láká hlavně po tom co si pochvalují rychlost.
Naposledy upravil(a) Mr.Oizo dne 12. 12. 2013 20:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: [KK] [4.4.1] CyanogenMod 11.0 [ROM] [NIGHTLY BUILDS]

Příspěvek od Puget »

Poflakoval jsem se po restauracích atd. ale hádám, že začnu zase být aktivnější... schválně jak dlouho mi to vydrží. :D
Naposledy upravil(a) Puget dne 12. 12. 2013 21:46, celkem upraveno 1 x.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět