Přidej se

B952D - Vodafone (nový firmware)

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952D - Vodafone (nový firmware)

Příspěvek od davehanz »

Tak jsem nakonec rad,ze jsem VF predbehl a dal si tam cistou B952 :-)
Me jde nastavit uplne normalne mp3 jako vyzvaneni,klasicka cesta i pres menu zvuky.Navic se mi libi logo huaweie,pridali navic po logu vyrobce-Android logo.Pokud se zvuky v B952D nezlepsili,coz je nepochopitelne,tak v ciste verzi rozhodne ano a moc,je to uz super hlasity.
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952D - Vodafone (nový firmware)

Příspěvek od davehanz »

Roletka tam v zakladu neni,vyresila to apka power toggles z obchod play.da se nastavit podle sveho gusta a je fajn.Tu mi poradil elvis a nemuzu si ji vynachvalit.
Naše forum, vaše forum :-)

Neomo
Příspěvky: 8
Registrován: 9. 1. 2013 10:26
Zařízení: G300
Firmware: B892

Re: B952D - Vodafone (nový firmware)

Příspěvek od Neomo »

Hmm po aktualizaci na slavný VF952 mám vilné ram cca 40mb,na 895 jsem v pohodě jel na cca 170-200mb,hry co jsem si semtam sjel,most wanted,real racing 2,nehratelné,totálně zalagované,na 895 mi to jelo krásně plynule,opravdu jediné co se mi líbí je vzhled,takže pro ty co si sem tam chtějí něco zahrát rozhodně nedoporučuji a fakt nevím co ted budu dělat,když na to není downgrade :evil:
Edit:a to nemluvím o sms kdy otočím telefon a čekám tak 3s než se otočí klávesnice

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952D - Vodafone (nový firmware)

Příspěvek od davehanz »

Tak nevim,ale na ciste verzi se klavesnice pretoci okamzite,max 1 vterina.zvlastni dalsi vydani od VF,jak ja jsem rad za to,ze jsem je predbehl a sel do ciste verze :-).navic prostredi sem si cele prekopal launcherem,sms pouzivam taky uplne jine nez jsou v mobilu,presne,pansi sms,takze si opravdu nejde na co ztezovat.Ale porad si budu stat za nazorem,ze GB B895 byla proste na tomto telefonu bezkonkurencni.Rikam,jsem spokojeny s B952ale...objevi-li se downgrade,jdu zpet.Celkove mi nesedi prostredi a cela struktura ICS!!! Da se na to zvyknout po tech ruznych vlastnich upravach,ale GB je Gb proste,nemuzu si pomoct.
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: B952D - Vodafone (nový firmware)

Příspěvek od davehanz »

Neomo: co to mas vpravo u Rom?????? B892????
Naše forum, vaše forum :-)

Neomo
Příspěvky: 8
Registrován: 9. 1. 2013 10:26
Zařízení: G300
Firmware: B892

Re: B952D - Vodafone (nový firmware)

Příspěvek od Neomo »

vpravo u rom?no ted mám tu poslední aktualizaci od vodafone B952 jestli myslíš tohle a popravdě lituju že jsem rači nešel do té čisté 952,i když,nejlépe bych asi udělal zůstat u GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952D - Vodafone (nový firmware)

Příspěvek od Exp »

Tak to teda nevypadá moc dobře. :? Zkusil bych možná po aktualizaci ještě udělat tovární nastavení, ať se to celé vyčistí, co to udělá. Každopádně při instalaci B952 General Version se instaluje celá rom. Tady to od Vodafonu byl jen upgrade nevyladěné B937. Ale že by to bylo až o tolik rozdílné...Možná by stálo za to vyzkoušet ten vodafoňácký downgrade i na tuto verzi. Pak přes OTA na B937 a pak už by šla nainstalovat čistá B952. Ale jestli to bude fungovat je ve hvězdách. Downgrade je v návodu popsaný jen z verzí B936 nebo B937. Takže je to na vlastní nebezpečí. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Tomáš
Neregistrovaný uživatel

Re: B952D - Vodafone (nový firmware)

Příspěvek od Tomáš »

Exp: Bohužel, to nefunguje vždy se to sekne v půlce downgradu :cry:

Uživatelský avatar
slonzok
Příspěvky: 47
Registrován: 20. 11. 2012 23:55
Zařízení: Huawei Ascend G300
Operátor: Vodafone

Re: B952D - Vodafone (nový firmware)

Příspěvek od slonzok »

Neomo píše:vpravo u rom?no ted mám tu poslední aktualizaci od vodafone B952 jestli myslíš tohle a popravdě lituju že jsem rači nešel do té čisté 952,i když,nejlépe bych asi udělal zůstat u GB
Nevím to jistě,ale myslím si,že z této verze půjde dát upgrade na B952 General Version.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: B952D - Vodafone (nový firmware)

Příspěvek od Exp »

Tomáš píše:Exp: Bohužel, to nefunguje vždy se to sekne v půlce downgradu :cry:
Díky Tome za potvrzení.
slonzok píše:Nevím to jistě,ale myslím si,že z této verze půjde dát upgrade na B952 General Version.
Ani jsem si neuvědomil, že v popisu B952 GV je uvedená jako verze ze které jde aktualizovat i B952. Možná to teda půjde přímo z té vodafoňácké na general version. Určitě to stojí za vyzkoušení. Buď se to při instalaci kousne a po restartu naběhne původní verze nebo to projde bez problémů. Dejte pak prosím vědět, jestli to budete někdo zkoušet.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět