Přidej se

[FW] B961 [ICS] - Vodafone

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
slonzok
Příspěvky: 47
Registrován: 20. 11. 2012 23:55
Zařízení: Huawei Ascend G300
Operátor: Vodafone

Re: [FW] B961 [ICS] - Vodafone

Příspěvek od slonzok »

Už nějaký ten čas mám na něm nainstalovaný HD holo launcher a na RAM mám volného kolem +- 100 MB.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: [FW] B961 [ICS] - Vodafone

Příspěvek od Exp »

Mě by spíš zajímalo, proč to Vodafone nevypadá jako OTA aktualizaci. :) Je to určené i pro náš trh, ale z oficiální B952D od Vodafonu se přes OTA přejít nedá.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

frogfish
Příspěvky: 14
Registrován: 2. 2. 2013 15:27
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: B952 General version
Operátor: t-mobile

Re: [FW] B961 [ICS] - Vodafone

Příspěvek od frogfish »

Zdravím všechny po dlouhé době (naposledy downgrade na GB :-)) jsem po prvotních problémech (nešel update jakýmkoliv legálním způsobem - reklamováno - nová deska) přešel na 952D od vodafonu, ale je to peklo!!! Tak mám dotaz zda se vyplatí 961 nebo 952 GV ? Díky moc za odpovědi :-)

Uživatelský avatar
slonzok
Příspěvky: 47
Registrován: 20. 11. 2012 23:55
Zařízení: Huawei Ascend G300
Operátor: Vodafone

Re: [FW] B961 [ICS] - Vodafone

Příspěvek od slonzok »

No jak se to vezme. 961 je taky od Vodafone, ale je lépe vyladěná.952 GV je z nich nejlepší, ale zase v ni chybí nějaké aplikace . Já používám 961 a jsem spokojen.

Dawe79
Příspěvky: 8
Registrován: 9. 11. 2012 12:18
Zařízení: G300
Firmware: B952GV
Operátor: T-MOBILE

Re: [FW] B961 [ICS] - Vodafone

Příspěvek od Dawe79 »

Chtěl jsem změnu a takhle to dopadlo :cry: .Výmaz Wipe data/factory wipe cache partition,dále format system, cache,data,cust,dalvik cache a reboot recovery.Zkoušel jsem i znovu naformátovat SD a nahrát znovu,i jsem to znovu stáhnul,ale výsledek stejný :cry: :cry: :cry:
Přílohy
IMG_798.jpg

skodna
Příspěvky: 28
Registrován: 11. 6. 2013 8:58
Zařízení: Huawei G300
Firmware: .......C02B895
Operátor: VODAFON

Re: [FW] B961 [ICS] - Vodafone

Příspěvek od skodna »

Dobrý večer. Chtěl bych všem, kteří touží po změně na B961 říct, že jsem tento týden přešel na tento fw, a byl jsem dost nemile překvapen. Celý telefon se lokalizoval do vodafon menu, což jsem tak nějak věděl z předchozích přízpěvků. Co jsem se ale nikde nedočetl, bylo, že se zpět musí přejít přes neoficiální downgrade, takže se musí rootovat a měnit imei.To by nebyl až zas takový problém. Co ale zapříčinilo opět nahodit 952gw bylo, že telefon zvonil pouze poloviční hlasitostí než před tím a nešel nějak zesílit.Jinak co se týká systému, byl docela svižný, ram to žralo se stejnými aplikacemi asi stejně, jen přibyly v roletce na hoře tlačítka na wifi, atd.Instaloval jsem to do čistého telefonu, kde byl jen přes složku dload nainstalovaný fw 952 gw.961 tam pak byla instalovaná stejným způsobem, vše proběhlo v pohodě, jen zpět už to nešlo ani přes ten ofiko balíček od huawei.Díky všem za přečtení a trpělivost.Doufám, že jsem mohl někomu pomoct.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: [FW] B961 [ICS] - Vodafone

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Díky za užitečné informace.

Zkoušels tento postup? - https://smartforum.cz/viewtopic.php? ... 413#p21177?

Mělo by to jít přes ten oficiální balíček od Huawei - v návodu na downgrade způsob č. 2: https://smartforum.cz/viewtopic.php?f=15&t=330

Ono je ale klidně možný, že Vodafone má pod označením B961 zase nějaký speciální firmware (tak jako např. B952D), tak to třeba u něho ani nebude fungovat.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

skodna
Příspěvky: 28
Registrován: 11. 6. 2013 8:58
Zařízení: Huawei G300
Firmware: .......C02B895
Operátor: VODAFON

Re: [FW] B961 [ICS] - Vodafone

Příspěvek od skodna »

Ano zkoušel, ale po několika vteřinách to hodilo failed a nic.Musel jsem vyndat baterku, aby se to zrestartovalo, a jít na to tím neofiko způsobem.

Odpovědět