Přidej se

Jelly Bean 4.2.2 (CM10.1) pro U8815 - aktulizováno 28-4-2013

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
MichalekMM
Neregistrovaný uživatel

Re: Jelly Bean 4.2.2 (CM10.1) pro U8815 - aktulizováno 28-4-

Příspěvek od MichalekMM »

Néé to byl můj omyl ne Product ID ale Product SN...

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jelly Bean 4.2.2 (CM10.1) pro U8815 - aktulizováno 28-4-

Příspěvek od Puget »

Ten je na zadní straně telefonu. Pod baterkou.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

MichalekMM
Neregistrovaný uživatel

Re: Jelly Bean 4.2.2 (CM10.1) pro U8815 - aktulizováno 28-4-

Příspěvek od MichalekMM »

Vím, kde má být, ale i přesto mi to na stránce napíše Submission failed. Incorrect product information, please try again.

všechno jsem zkontroloval 3x jestli jsem se náhodou nepřeklikl

MichalekMM
Neregistrovaný uživatel

Re: Jelly Bean 4.2.2 (CM10.1) pro U8815 - aktulizováno 28-4-

Příspěvek od MichalekMM »

Ježiš já se omlouvám, asi jsem přepracovanej, ono ta volba modelu na té stránce ve výběru modelu je U8815 úplně dole tak jsem vybíral bez přemýšlení toto, v tom návodu bylo napsáno že na pslední řádek doplnili U8815, tak jsem to bezmyšlenkovitě klikal, ale ono potom zhruba uprostřed je přímo Huawei U8815 a s tím to funguje.

Ano přiznávám moje blbost a moje chyba. Tak mám odesláno počkám až dorazí a pak se na to vrhnu... zatím díky za trpělivost

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jelly Bean 4.2.2 (CM10.1) pro U8815 - aktulizováno 28-4-

Příspěvek od Puget »

Taky znám. :) Trvalo mi dva pokusy než jsem na to přišel.
Mail od nich mi ale stejně přes tu stránku nepřišel, takže jsem musel poslat mail normálně s údaji atd. Potom mi ten kód poslali.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

MichalekMM
Neregistrovaný uživatel

Re: Jelly Bean 4.2.2 (CM10.1) pro U8815 - aktulizováno 28-4-

Příspěvek od MichalekMM »

Poslal jsem nejprve mailem (gmail) a potom z té stránce, snad se něco ujme...

misakozlik
Příspěvky: 45
Registrován: 26. 5. 2013 21:09
Zařízení: Huawei acend G300
Firmware: Stock b958
Operátor: T-mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Jelly Bean 4.2.1 (CM10.1) pro U8815 - aktulizováno 27-1-

Příspěvek od misakozlik »

Puget píše:Ono když se ti úplně odrovna display třeba spadne na zem zrovna tak nešťastné na sutr ze nepůjde nic ovládat tak si neudelas ani unroot :D
Hele na to mám jen jednu radu:dávat pozor a já mam ze zadu druhej kryt od jekodu a na displej mam obědnanej screenshield takže snad vydrží o něco víc než "jen" ten základní gorila glass :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jelly Bean 4.2.2 (CM10.1) pro U8815 - aktulizováno 28-4-

Příspěvek od Puget »

Já kromě pouzdra do kterého to stejně nedávám na něm nic jiného nemám. Jinak unroot se dá udělat i tím, že se přehraje FW přes volume tlačítka atd. takže je důležité, aby se ty nějak nerozbily. :D Poslední dobou už musím mačkat i několikrát zapínací tlačítko aby se mi vůbec odemkl mobil, takže jdu si nejspíše stáhnout nějakou aplikaci na odemykání. :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

MichalekMM
Neregistrovaný uživatel

Re: Jelly Bean 4.2.2 (CM10.1) pro U8815 - aktulizováno 28-4-

Příspěvek od MichalekMM »

Tak pořád čekám na unlock kod, od Huawei mi dorazil mejlík ve kterém bylo že mám použít web, dneska dnesk je to asi 4 dny, tak jsem jim mejlem odepsal že přes web sje mto udělal ale nic nedorazilo tak jestli mi to pošlou mejlem, tak snad se dočkám...


jen se předem zeptám v tom návodu co má huawei an webu je postup toho odemknutí bootloaderu, ale o rootování telefonu nepíšou. Je to tím že to berou jako automatiku a nebo to bootloader jde odemknout i tak, ikdyž pak teda nevim k čemu to je, když podle mě bez rootu do toho stejně nic nejde nahrát, no a nebo jsem úplně mimo :D

MichalekMM
Neregistrovaný uživatel

Re: Jelly Bean 4.2.2 (CM10.1) pro U8815 - aktulizováno 28-4-

Příspěvek od MichalekMM »

Tak jsem dneska obdržel unlock kode, takže se ve vší slávě můžu pustit do práce...

ještě bych potřeboval reakci na předchozí příspěvek, než se do čehokoliv pustim, protože jak jsem psal úplně na začátku, jsem v tom totální nováček

Odpovědět