Přidej se

[ROM] Emotion UI [ICS]

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: [ROM] Emotion UI [ICS]

Příspěvek od Puget »

Přesně to, že je to všechno na ploše mi přijde hrozně nepřehledný, alespoň tam jdou udělat složky, na druhou stranu to sráží počtem 10 oken. Dříve šlo udělat složky i v menu, celkem mi to teď chybí.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: [ROM] Emotion UI [ICS]

Příspěvek od michalkalensky »

no právě přesně to mě v menu vadilo,že někde od verze ICS už nejdou dělat složky v menu :( Myslím,že to šlo jen v GB :) Ale zase si to v ICS mužeš roztřídit do takových záložek :) Ale to mi nevyhovovalo já jsem s Emotion UI spokojenej ;)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: [ROM] Emotion UI [ICS]

Příspěvek od Puget »

možná by to šlo v nějakém launcheru, ale ty já nepoužívám.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Leonardis
Příspěvky: 621
Registrován: 25. 12. 2012 18:38
Zařízení: Lenovo K5 Note
Firmware: Android 6.0
Operátor: T-Mobile
Bydliště: Liberecký kraj CZ

Re: [ROM] Emotion UI [ICS]

Příspěvek od Leonardis »

správně Puget! Tato rom nic moc, nejhorší rom co jsem měl v telefonu.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: [ROM] Emotion UI [ICS]

Příspěvek od Puget »

U mě byla nejhorší ROM shendu, ale romky na ní postavené byly celkem fajn. Tuto jsem v tel. Neměl, čili nemůžu posoudit.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět