Přidej se

ICS 958

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Tad
Neregistrovaný uživatel

Re: ICS 958

Příspěvek od Tad »

Ahoj, já mám B952 ale nejsem moc spokojenej s rychlostí týhle verze proto chci přejít zpět na GB, udělal jsem to tak jak jsem to pochopil z 1. příspěvku, stáhnu downgrade z těch stránek, složku dload (s malým souborem, který měl u mě asi 6KB) jsem hodil na sd kartu, aktualizoval.. chvilku se tam něco načítalo jako při normální aktualizaci či downgradu a pak to spadlo a telefon naběhl jako dřív, ve složce dload se objevil txt soubor že downgrade proběhl, ale neproběhl. Verzi firmwaru mám stále stejnou. Nevíte co dělám blbě?
Děkuji. :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: ICS 958

Příspěvek od Puget »

Teď nejspíše stáhnout ten FW a aktualizovat, ale ještě jsem to nedělal, takže nevím, jak to má být.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Tad
Neregistrovaný uživatel

Re: ICS 958

Příspěvek od Tad »

Aha, no jasně na to jsem vůbec nevzpomněl že si ho musím ještě stáhnout. A dává se do stejný složky? Teď si nejsem jistej.

Tad
Neregistrovaný uživatel

Re: ICS 958

Příspěvek od Tad »

Pardon, už jsem si toho všimnul v předchozích příspěvcích. Tam to je tak podrobně napsaný a já to přehlídnu :roll:

Tad
Neregistrovaný uživatel

Re: ICS 958

Příspěvek od Tad »

Omlouvám se za svuj spam ale vyskytl se mi tu takový problém :? při instalaci firmwaru se to seklo asi půl cm od konce a už se to 10 minut nechce hnout, tenkrát se mi stalo to samý, to jsem ještě nevěděl jak asi rychle by to mělo být tak jsem to asi 2 hodiny nechal a stejně nic, potom jsem vytáh baterku, instalace bleskově proběhla znovu a vše bylo úspěšně hotovo ale teď si s tím vyndávánim baterky nejsem tak jistý.

phoenix3355
Příspěvky: 3
Registrován: 8. 9. 2013 13:33
Zařízení: G300
Firmware: B935 > B958
Operátor: Vodafone

Re: ICS 958

Příspěvek od phoenix3355 »

Je to super tahle verze funguje na verzi B935 takze konecne jde prejit na B958(4.0.3) i downgrade na 2.3.6 pro toho kdo by chtel.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: ICS 958

Příspěvek od Exp »

Díky za info. :) Chystám se tuto možnost doplnit i do návodů na downgrade, aby to tady bylo přehledně na očích.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

phoenix3355
Příspěvky: 3
Registrován: 8. 9. 2013 13:33
Zařízení: G300
Firmware: B935 > B958
Operátor: Vodafone

Re: ICS 958

Příspěvek od phoenix3355 »

Jeste bych chtel doplnit ze je B958 rychlejsi nez B935 ale jedna chybka, ve status baru neni ovladni wifi, dat, bt, otoc. obr. :(
Bylo by mozne aby nekdo vyjmul primo appku na ovladani wifi, dat, bt, otoc. obr. ve status baru od vyrobce a hodil ji na uloz to treba teda jestli to jde ale myslim ze by mohlo.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: ICS 958

Příspěvek od Exp »

To bude pravděpodobně stejný případ, jako s firmwarem B952 General Version. Tam ta tlačítka taky nejsou. Není to systémová aplikace, takže vytáhnout nijak nejde. Je to přímo součást systému. Tohle by ale mělo pomoct: viewtopic.php?f=5&t=303 ;)

Jinak návod na downgrade přes balíček k firmwaru B958 jsem právě doplnil i do příslušného tématu: viewtopic.php?f=15&t=330
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

jaro911
Příspěvky: 9
Registrován: 27. 5. 2013 12:32
Zařízení: HUAWEI Y300
Operátor: O2

Re: ICS 958

Příspěvek od jaro911 »

Ahojte.
Chcel by som spravit downgrade z B935 (strasne sekanie,malo volnej ram) na GB 895.
Mam konkretne tento firmware U8815V100R001C185B935 ktory ale v zozname na predoslej stranke nie je podporovany.Je tam len U8815V100R001C00B935.Co myslite mam sa do toho pustit alebo to nema zmysel?

Odpovědět