Přidej se

Neauktualizují se hodiny

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Vlczek
Příspěvky: 30
Registrován: 25. 5. 2013 12:07
Zařízení: Huawei Ascend Y300

Neauktualizují se hodiny

Příspěvek od Vlczek »

Ahoj, měl bych jeden dotaz.

Nějak mi začal blbnout telefon, a to přesně hodiny. Když mám zamknutý telefon, tak tam ukazuje hodiny správně, ale jak ho odemknu tak se hodiny widgetu (momentálně fancy widget) neaktualizují.
Problém je ale v tom, že se správně nezobrazuje ani kalendář, zůstane tam třeba včerejší datum viset dokud zas nezajedu do aplikace a neuložím widget (Digical").
A problém je i s programem "Timeriffic" kdy se nespustí mno nastavené režimy v daný čas, protože se bloknou hodiny atd.
Nevíte čím by to mohlo být a nebo, která aplikace by mohla tohle způsobovat. Vím že se to těžko popisuje, ale já jen jestli se někdo nesetkal se stejným problémem.
Děkuji moc za odpověď.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Neauktualizují se hodiny

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Dělá to jenom v tom fancy wigetu nebo i v systémové liště? Kdyžtak zkus přepnout v nastavení mezi automatickým a ručním zadáním hodin. Uvidíš co to udělá.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Vlczek
Příspěvky: 30
Registrován: 25. 5. 2013 12:07
Zařízení: Huawei Ascend Y300

Re: Neauktualizují se hodiny

Příspěvek od Vlczek »

No zatím jsem to zaznamenal jen ve fancy widgetu, ale jde o to, že se neaktualizoval ani kalendář a k tomu se nespouštěly naplánované aktivity, závislé na čase. Ale jak říkám čas na lockeru byl aktuální a mám pocit, že v liště byl normální (nejsem si jistý) Jinak zkoušel jsem i BW a tam to taky někdy dělalo. Mám podezření jestli to nedělá jedna appka co má šetřit baterii...že nějak vypne ty proces ynebo tak....musim otestovat...

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Neauktualizují se hodiny

Příspěvek od mitsuu84 »

Ja FancyWidget používám hodně dlouho a mě se teda aktualizuje čas normálně.Nemám s tím problém.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Vlczek
Příspěvky: 30
Registrován: 25. 5. 2013 12:07
Zařízení: Huawei Ascend Y300

Re: Neauktualizují se hodiny

Příspěvek od Vlczek »

Momentálně mi to opět funguje a nic se nezastavuje. Jak jsem psal výše, zřejmě mě to dělá nějaký prográmek, který chce asi takhle šetřit baterii. Pokusím se přijít na to, čím by to mohlo být. Jenže ono se to špatně zkoumá, když to dělá jen někdy.

tonny24
Příspěvky: 8
Registrován: 7. 5. 2013 9:29
Zařízení: Huawei Y300

Re: Neauktualizují se hodiny

Příspěvek od tonny24 »

Já mám podobný problém. Často se mi stává, že po odemknutí displeje se výchozí hodiny rychle aktualizují, jako kdyby v zamknutém stavu neprobíhala aktualizace. Mám stále zapnutá mobilní data a zkoušel jsem přepínat mezi 2G a 3G, to nepomohlo. Bohužel jsou s tím spojené další věci, zaregistroval jsem 2 nepříjemnosti:
1) nepřišel mi v zamknutém stavu mail (IMAP), jak jsem odemkl, zaktualizovaly se hodiny a mail přišel s časem odeslání před několika hodinami
2) odložení budíku mám nastaveno na 5 minut a když se mi zdálo, že už 5 minut uplynulu a budík nezvonil, odemkl jsem a opět co se aktualizoval čas, tak se hned spustil alarm.
Nevím čím to je a je to dost otravný. Ze stále zapnutých aplikací používám jen ZDBox a TouchPal.

charper
Neregistrovaný uživatel

Re: Neauktualizují se hodiny

Příspěvek od charper »

Přesně tohle mě taky štve. Maily se stáhnou až po probuzení telefonu. G300 mi tohle nedělala, tam to chodilo hned. Připadá mi jako by se po odemknutí telefonu teprve připojovala wifina, přitom mám nastaveno používat Wi-Fi i režimu spánku.

Odpovědět