Přidej se

Nerozeznání médií

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
TeeJay
Příspěvky: 103
Registrován: 3. 5. 2013 19:11
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat 4.4.2 :)
Operátor: T-Mobile

Nerozeznání médií

Příspěvek od TeeJay »

Tak dneska se mi vyskytl další problém, po tom, co jsem si včera nainstaloval TomTom.

Telefon mi zvonil nějak divně - nehrála moje hudba ani na sms, ani na vyzvánění při hovoru, tak jsem si chtěl nastavit zpět svou hudbu a telefon skenuje SD kartu a nic nerozezná. Na kartě přitom hudba v /music je a to samý se děje i s obrázkama. Zvláštní je, že i když mi nehodlá přečíst moje obrázky, tak na ploše fotka přítelkyně zůstala a je přitom taky na kartě.

Všechny aplikace, co jsou na kartě, fungujou.

Už se mi to stalo jednou, to vyřešilo vypnutí, vyndání a zandání karty, znovuzapnutí.
Teď jsem to řešil tak, že jsem kartu odpojil softwarově, opět ji softwarově připojil a šel do hudby, bohužel se mi telefon scanoval třičtvrtě hodiny (pak jsem to už přerušil) a to mám rychlou A-Data microSDHC UHS-I kartu, class 10 samozřejmě. Telefon UHS-I možná nepodporuje, nevím, benchmarky jsem ale nedělal. Proč si nekoupit něco lepšího, když to nestojí o moc víc.

Stalo se vám to už taky? Mám to očekávat pravidelně? :D

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nerozeznání médií

Příspěvek od Exp »

Mě se to na G300 nestalo zatím nikdy. Mám ale jen 4 GB class 4. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

tonny24
Příspěvky: 8
Registrován: 7. 5. 2013 9:29
Zařízení: Huawei Y300

Re: Nerozeznání médií

Příspěvek od tonny24 »

Mně to dělá běžně po odpojení USB kabelu. Samozřejmě běhěm připojení kabelu je karta v mobilu nedostupná, jakmile kabel odpojim, objeví se zpráva o přípravě SD karty a když pak zapnu galerii nebo hudbu, nemám žádná media. Přitom když si vlezu do správce souborů, tak fotky i hudbu na kartě najdu a můžu si je odtud otevřít/spustit. Většinou na to nespěchám, takže nechám telefon ještě chvilku odpočívat a galerie a hudba se zaplní bez mého zásahu. Kartu mám 16GB class 10.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Nerozeznání médií

Příspěvek od michalkalensky »

To se mi stává furt na Y300 a na G300 mi to dělallo také :) Mám Kingston 8 GB class 4 ;)

Odpovědět