Přidej se

Instalace her

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Skank
Neregistrovaný uživatel

Instalace her

Příspěvek od Skank »

Zdravím, prosí o radu ohledně instalace her, jednoduché co mají pouze souber apk mi jdou bez problémů, ale ty co obsahují složku com.ea..balabla.. mi nejdou. Vše dělám podle návodu a nejde, složku com.ea..balabla.. skopíruju do SDcard/android/data nainstaluji soubor apk'' a při spuštění hry mi to píše Aplikace přestala bohužel pracovat. Kde dělám chybu, popřípadě musím stáhnout ještě nějaký program či něco? Díky moc za pomoc Ondra ;)

TeeJay
Příspěvky: 103
Registrován: 3. 5. 2013 19:11
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat 4.4.2 :)
Operátor: T-Mobile

Re: Instalace her

Příspěvek od TeeJay »

Ahoj, předpokládám, že to nejsou originály a s tím je někdy problém.

Ne vše funguje na všech telefonech a pokud aplikace rovnou spadne, můžeš ji s čistým svědomím smazat, buď ji tvůj telefon nezvládá nebo je nějak poškozená cracknutím.

Vyzkoušej více aplikací co mají SD data zvlášť, uvidíš, že některé fungovat budou. Také mi nefungují všechny :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Instalace her

Příspěvek od Puget »

Mám raději aplikace, které si data stáhnou dodatečně stáhnout sami. Je to pohodlnější (když už se bavíme o warezu). :D
Zkus stáhnout nějakou verzi která si data stáhne taky sama.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět