Přidej se

cesta na dovolenou

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
creeperman
Neregistrovaný uživatel

cesta na dovolenou

Příspěvek od creeperman »

Ahoj chci se zeptat jak dlouho vydrzi mobil kdybych na nem dejme tomu hral od 22:00+- hodinu??? chci to vedet protoze ted 5.srpna jedu na dva tydny pric a pojedeme tam asi 18 hodin :( :( takze se nejak musim zabavit :D dejme tomu že bych hral třeba angry birds(všechny dily),subway surfer,hill climb,racing,pou( :D),mozna este nejake hry asi jednu nebo dve.Tak se chci zeptat jestli by pri 100% nabiti vydrzel treba do rana do 7:00 +- hodinu??? dekuji za kazdou odpoved :)

PS: klidne mi muzete poradit nejake dobre hry ktere hrajete/hraliste :) po případně nějaké prográmky :)
S pozdravem creeperman

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: cesta na dovolenou

Příspěvek od Puget »

Přesto, že Y300 nemám si nemyslím, že by tak dlouho vydržel. Při nonstop drcení nějaké hry bych tipnul tak 5 hodin výdrž.
Btw, pokud se jede autem, tak by neměl být problém hodit to do nabíječky ne?
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
creeperman
Příspěvky: 7
Registrován: 23. 7. 2013 12:24
Zařízení: HUAWEI ascend y300
Operátor: Vodafone

Re: cesta na dovolenou

Příspěvek od creeperman »

bohuzel e ke smule auto se pokazilo takze jedeme busem :( :( ale tak mam este i psp :D :D a mozna stary mobil :D :D :D :D jinak kdyby si mel nejake filmy/hry nebo proste neco dobreho tak napis protoze tam bude fakt dost casu ( rano nez pujdu k more,vecer,u kafe :D,na plazi pri opalovani :D :D :D :D¨)
Pozvedněme krumpáče a dejme se do toho :)Kdo hraje minecraft tak napiste muzeme spolu zahrat :)

zzz
Neregistrovaný uživatel

Re: cesta na dovolenou

Příspěvek od zzz »

Jestli máš mobil, tak si nainstaluj hry, hrej a měř čas! Je dost času na vyzkoušení. Jinak bych se přikláněl k těm 5-ti hodinám.

Uživatelský avatar
creeperman
Příspěvky: 7
Registrován: 23. 7. 2013 12:24
Zařízení: HUAWEI ascend y300
Operátor: Vodafone

Re: cesta na dovolenou

Příspěvek od creeperman »

tak zatim este nemam ale toto pondeli co bude ho pudu kupovat takze zmerim :) ale dekuju za kazdou radu :)
ted sem se dival na net a docela dobre hry se mi zdaly este: Angry birsd friends,iBomber,They need to fed 2,guncrafter,city ofsplendors.Tak jestli ma nekdo Y300 jestli by nemohl vyzkouset nejake tyto hry co sem ted napsal(kdyz nebude free tak na to kaslete,zkuste jen dkyz bude free :) ) vsem predem dik za odpovedi :) :_D
Pozvedněme krumpáče a dejme se do toho :)Kdo hraje minecraft tak napiste muzeme spolu zahrat :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: cesta na dovolenou

Příspěvek od Exp »

Ještě doplním, že hry můžeš vybírat i tady: viewforum.php?f=6 :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

parezzbablu
Příspěvky: 62
Registrován: 8. 2. 2013 14:31
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Firmware: B199

Re: cesta na dovolenou

Příspěvek od parezzbablu »

A nebo použít nějaký externí zdroj... "USB" batarku :-) osobně vyzkoušena tahle: http://www.alza.cz/l910-li-pol-5v-15wh-bily-d364233.htm. V podstatě to jsou další dvě kapacity baterky co je v Y300

AA33
Neregistrovaný uživatel

Re: cesta na dovolenou

Příspěvek od AA33 »

To je něco podobného jako toto ?
http://www.ebay.com/itm/Full-2600mAh-US ... 5906437%26

Levnější, ale s menší kapacitou. Nezkoušel jste už někdo ? ;)

Odpovědět