Přidej se

Y300 modra obrazovka

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Sentinel
Příspěvky: 3
Registrován: 6. 8. 2013 15:10

Re: Y300 modra obrazovka

Příspěvek od Sentinel »

Ahoj, setkal jsem se s podobnym problemem... jen k te modre obrazovce jsme teda nedosli.
Problem je nasledujici. Pri bezne manipulaci s telefonem se stava nahodne, ze v momente, kdy se na telefonu vubec nic nedela (je uzamknuta obrazovka) se po jejim odemceni zobrazi logo a nic se nedeje. Telefon nebyl v danou chvili pripojeny na net. To ze se objevi po odemceni obrazovky logo, pak predpokladam, ze mohlo dojit k nejakemu samovolnemu restartu telefonu a seklo se to ve fazi zobrazeni toho loga. Nejaka nedoinstalace asi nepripada v uvahu, protoze jsem vcera nahodil na rootnutej telefon pres TWRP fw 190 z tohoto vlakna formou obnoveni zalohy v domneni, ze tento problem novy fw odstrani. Pred tim samozrejme wipe vseho, obnoveni zalohy ten wipe stejne taky dela. Bohuzel situace se znovu opakovala. Zkusil jsem jeste vypnout v nastaveni fastboot. Tak uvidim, jestli se to znovu objevi, ale mam pocit, ze problem patrne bude asi v hw.

Uživatelský avatar
radik.p
Příspěvky: 11
Registrován: 5. 8. 2013 23:24
Zařízení: Huawei Y300 (4.1.1)
Firmware: 300-0100......190
Operátor: O2

Re: Y300 modra obrazovka

Příspěvek od radik.p »

Ahoj to ses jeste na tom relativne dobre kdyz uz vis kde je zakopanej pes...., ja asi budu muset cekat az bude xxxx190 romka ne v zip.updatu ale update.app proto ze to recowery menu ani nemam sanci nahodit. Ale ten telefon umi nejenom modrou ale i ruzovou obrazovku. :lol: smejd Tak drzim palce.. :)

Sentinel
Příspěvky: 3
Registrován: 6. 8. 2013 15:10

Re: Y300 modra obrazovka

Příspěvek od Sentinel »

Tak zhruba po tydnu po vypnuti fastboot se problem jiz neopakoval.

Uživatelský avatar
radik.p
Příspěvky: 11
Registrován: 5. 8. 2013 23:24
Zařízení: Huawei Y300 (4.1.1)
Firmware: 300-0100......190
Operátor: O2

Re: Y300 modra obrazovka

Příspěvek od radik.p »

To se mas. Šikovné České ručičky. :grin:

Odpovědět