Přidej se

Držák do auta

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Spea69
Příspěvky: 7
Registrován: 4. 5. 2013 19:09

Re: Držák do auta

Příspěvek od Spea69 »

AA33 píše:Spea69:
Už ti dorazil ten držák z DealExtreme ???
http://dx.com/p/universal-plastic-car-s ... lack-81246
Napiš, prosím, zkušenosti - jak drží na skle auta, jestli není fórový. U mě se koupě tel. poněkud odsouvá, tak že bych ho nakonec z té Číny zkusil a objednal dopředu. Díky
Drzak dorazil po necelch trech tydnech. Musim rici, ze za me spokojenost. Plasty se nezdaji byt nikterak krehke, klouby nejsou forove. Na skle se pridelava pootocenim packy a drzi dost festove. Odtrhnout rucne se mi ho nepodarilo. Mechanismus na vkladani a zafixovani telefonu ma vzadni casti packu a chce to jen najit ten spravny grif. Po nekolika zkouseni jsem nasel ten spravny zpusob a ted uz mi to jde raz dva. Velikostne je na Y300 taky v pohode. Nic nikde neprekazi, a to jak napajecimu kabelu tak kamere na zadnim krytu a da se tedy natacet za jizdy.

Muj verdikt je tedy : za ty prachy rozhodne doporucuji.

AA33
Neregistrovaný uživatel

Re: Držák do auta

Příspěvek od AA33 »

Spea69:
Díky za info ! Máš mě na svědomí. :P Něž jsi stačil odpovědět,učinil jsem totožnou objednávku. Ještě koupit ten telefon... :lol: Nu což, budu si kupovat drobnosti dopředu a za měsíc, "až "na to vlítnu", budu mít vše připravené.

Punker
Příspěvky: 29
Registrován: 11. 6. 2013 15:25
Zařízení: Huawei ascend y300
Operátor: Vodafone

Re: Držák do auta

Příspěvek od Punker »

Tak co ten držák z DealExtreme? Já mám totiž nějakej čínskej držák a včera sem se po dlouhý době odhodlal do něj usadit y300 a při jízdě se odtrhl od skla. Dřív sem v něm používal Huawei u8120 a držel celkem vpohodě,jen jednou se urvala přísavka od plastu,potom sem to používal a vpohodě,ale ten držák co mám je taky dost velkej a sám o sobě těžkej tak asi proto se mi to oddělalo od skla. Navíc je takovej volnej,při jízdě se houpe (volný klouby) Tak se ptám jestli ten co tu o něm píšete,bude držet dobře? :)

AA33
Neregistrovaný uživatel

Re: Držák do auta

Příspěvek od AA33 »

: Punker
Už jsem "plakal" na tématu u fólií/krytu - holt jsem porušil své zásady a po přečtení rad zde opět (já vůl !) objednal od DealExtreme. Téměř slavím dva měsíce čekání a držák stále nikde. Číňani odeslali, ale zboží nnedorazilo. Neustále dokola "Prosíme o strpení dalších 7 dnů". :evil:

AA33
Neregistrovaný uživatel

Re: Držák do auta

Příspěvek od AA33 »

: Punker

Zázraky se dějí a včera, bez pěti dnů po dvou měsících mi držák dorazil.
Uvnitř balíčku krabička totálně rozmačkaná (tipuji na práci našich celníků), ale naštěstí se nic nerozbilo. Držák se mi líbí moc, má skvěle vyřešené nastavování pozice, otočíte ho, jakkoli si přejete. Je celkem slušně udělané zvětšování či zmenšování šířky podle rozměrů telefonu, vzadu je packa, kterou se to buď umožní nebo naopak zamkne na požadované pozici. Přicucnutí ke sklu vypadá pevné, ale asi chvíli potrvá, než ho vyzkouším na delší trase. Co mě docela štve, je to, že telefon Y300 je o dost větší, sice do držáku vleze, ale já jsem zvyklý ho mít pro navigování na šířku a ne na výšku (troufám si říct, že asi většina lidí, viz jak se vyrábějí komerční navigace - na šířku). Když ho upevním v této pozici, hlavní kloub, kterým je držák připevněn ke sklu, je těžce mimo střed telefonu, řekl bych, tak v první třetině. Mám strach, když bude prudší zatáčka, vyšší rychlost, aby vlivem setrvačnosti a váhy telefonu držák neodlétl. Jak jsem psal, to zjistím až při delším používání, které zatím nehrozí.

rekvy
Příspěvky: 26
Registrován: 22. 4. 2013 16:08
Zařízení: Huawei Y300

Re: Držák do auta

Příspěvek od rekvy »

Pokud bych mohl doporučit, tak za mě je to tenhle:

Kód: Vybrat vše

http://www.ebay.com/itm/120975906437?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
brácha ho kupoval asi 3 roky zpátky a od té doby stále pevně drží na skle bez jediné vady, mobil si tam můžete dat jak na šířku tak navýšku a samozřejmostí je i otočení o 360°. Sám jsem si ho teď pořizoval ;)

Punker
Příspěvky: 29
Registrován: 11. 6. 2013 15:25
Zařízení: Huawei ascend y300
Operátor: Vodafone

Re: Držák do auta

Příspěvek od Punker »

Ten vypadá dobře,dá se pořídit i v kamenným obchodě? :)
A je na přísavku? Nebo na přilepení? Řekl bych že na přilepení,ale radši se ptám :)

AA33
Neregistrovaný uživatel

Re: Držák do auta

Příspěvek od AA33 »

Takže k mému držáku - doplněk. Jak jsem psal, že kloub držáku telefonu je vyosený, zatím drží, a problémy nejsou žádné. Ale měl bych jednu pro mne podstatnou výtku. Mám na telefonu silikonové ochranné pouzdro a z držáku jde kvůli tomu mobil vytahovat dost ztěžka. Jelikož samozřejmě za ty prachy je mechanismus aretace šířky telefonu fórovější (vše v plastu), už dvakrát při vyndavání mi povolila packa na uzamknutí navolené šířky a telefon jsem musel znovu na oddělaném držáku naměřit. Obávám se navíc, že pokud bych tato "ukotvení" provozoval častěji než je zdrávo, tak mechanismus půjde do háje. Ale znovu opakuji, je to kvůli mému pouzdru, které odmítám sundavat. Je možné, že bez něj by to šlo bez náznaku násilí.

No nic. Rekvy sem hodil odkaz, a když jsem viděl cenu kolem dvou :shock: AU dolarů, tak jsem ho objednal taky. Do zálohy. :lol:

AA33
Neregistrovaný uživatel

Re: Držák do auta

Příspěvek od AA33 »

Takže celkem "fofrem" :D dorazilo záložní pouzdro od Rekvy:
http://www.ebay.com/itm/120975906437?ss ... 1497.l2649
Hned jsem ho vyzkoušel. Samotný telefon drží pevně, ale to je trochu problém. Na manželčin HUAWEI IDEOS U8500 to je perfektní, ale na náš Y300 je dost úzké, i když se telefon do "čelistí" vejde. Uvnitř je asi nějaké pérko nebo co, čelisti musíte roztáhnout dost velkou silou. Kloub samotný, kdy si mobil natočíte opravdu dle vašeho přání, mi přijde takový dost jednoduchý, už třetí den používání mi nedrží 100% pevnou pozici. :( Ale pořád mám před sebou tu cenu cca 38,-Kč...Jako záložní nemá chybu.

: Punker - je tam přísavka (drží dobře) a ta placka na přilepení nakonec také.
Sorry, pořád něco jen kritizuji, ale raději napíšu každou blbost, která se mi nelíbí.

Odpovědět