Přidej se

Mobil od T-mobile nebo O2

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Bronek251
Příspěvky: 4
Registrován: 20. 8. 2013 22:36

Mobil od T-mobile nebo O2

Příspěvek od Bronek251 »

Dobrý den, docela semi zalíbil mobilní telefon Huawei Ascend Y300 a rád bych si jej pořídil. Akorát když tak letmo pročítám tohle forum, tak je docela rozdíl jestli si mobil koupím od O2 nebo T-mobile (které teď mají podobnou cenu) a nebo nějaký nebrandový model.
Vím že operátoři upravují firmware telefonů a tak by mě zajímalo jestli seto podepíše např. na výdrži baterie, využití RAM a nebo dokonce funkčnosti. Dočetl jsem setu že se vyskytl např. problém s viberem, kvůli nějaké chybné verzi firmware.
Tak bych se rád zeptal jestli je lepší zakoupit mobil od nějakého operátora a nebo z normálního e-shopu. Děkuji :)

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: Mobil od T-mobile nebo O2

Příspěvek od syntaxicek »

Od těch operátorů to vyjde celkem levně, já mám telefon z czc ale kdybych dřív věděl tak ho koupím u t-mobilu, jsou to sice jen 2kila ale každá koruna dobrá :D myslím že nebudou softwarově tak jiné a jestli jo a máš chuť se v telefonu hrabat jako já tak si tam potom hodíš jinou verzi ROM. :) Na ten software a volnou RAM bych se tak nedival, spíše ta cena :)

Bronek251
Příspěvky: 4
Registrován: 20. 8. 2013 22:36

Re: Mobil od T-mobile nebo O2

Příspěvek od Bronek251 »

Spíš jsem narážel na stabilnější verze firmware. Narazil jsem zde na nějaké verze B171,B175,B180,atd... Akorát v tom mám trochu zmatek a rootovat a přehrávat ROM hned po jeho koupi nemůžu, protože nato nemám čas.
Má o těch firmware někdo přehled?

Odpovědět