Přidej se

Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Taky jsem to tak udělal.. Ještě kdybych tohle nastavení našel v Handcent SMS..

Milan
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Příspěvek od Milan »

Dělal jsem to přesně podle tebe.....................nic.Dokonce jsem vymazal všechno ze SIM a opět nic.Já mám snad telefon od mimozemšťana.

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Tak koukám, že jsem mystifikoval.. Kontakty na sim kartě jsem si nejdříve synchronizoval přes google a pak u kontaktů k zobrazení zaškrtl právě ten google..

Milan
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Příspěvek od Milan »

Mohl by jsi mi prosím napsat podrobněji jak si to udělal?Dík

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: Jak vypnout kontakty ze simkarty.

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Popravdě už je to nějakej čas, co jsem to dělal, takže si nejsem jistej správným postupem, ale dneska bych to dělal asi takhle:
1.) nahrání kontaktů na google (v telefonu vlezeš do kontaktů, nastavení, správa kontaktů, exportovat do úložiště - vznikne ti *.vcf soubor - pak vlezeš na gmail, přepneš na kontakty, importovat kontakty a vybereš ten *.vcf soubor)
2.) výběr zobrazovaných kontaktů (kontakty, nastavení, kontakty k zobrazení a tam vybereš google)
Ta dáááá, mělo by bejt hotovo.. Pokud to nefunguje, omlouvám se, už si pořádně nepamatuju, jak jsem to dělal... Myslím že by mohl bejt nějakej jednodušší způsob na to nahrání kontaktů na google, ale mě těď nic lepšího nenapadlo..
Poznámka: mail musíš používat ten co máš nastavenej v telefonu jako google účet a zapnutou synchronizaci..

Odpovědět