Přidej se

Zobrazovaní více kontaktů v SMS

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Vacclav
Neregistrovaný uživatel

Zobrazovaní více kontaktů v SMS

Příspěvek od Vacclav »

Zdravím,

chtěl bych poprosit o radu ohledně posílání sms více kontaktům. V telefonu mám jenom kontakty, které mám na gmailu (gmail účet mám sesynchronizovaný s telefonem). Když v telefonu otevřu kontakty, tak všechno je v pořádku (kontakty jsou seřazené podle příjmení a zobrazují mi to jen kontakty, které mám v adresáři "Moje kontakty" na Gmail). Když chci ale poslal sms více kontaktům, tak kliknu v sms na přidání příjemců a místo toho, aby se mi zobrazili jen kontakty, které mám v Kontaktech na telefonu, tak se mi zobrazí veškeré emailové adresy, kterým jsem kdy posílal email nebo od nich email dostal (a těch je opravdu stovky). K tomu se mi email u stejné osoby zobrazuje jako jeden kontakt a telefon u té samé osoby jako další kontakt (ještě je to vše řazeno podle jména a né podle příjmení). Nevíte prosím Vás někdo, co s tím? Rád bych, aby se mi při psaní sms více příjemcům zobrazovali jen kontakty, které mám uložené v kontaktech na gmailu, a abych si mezi nima mohl vybrat jen ty, kterým sms poslat chci.
Předem díky moc za pomoc.

Odpovědět