Přidej se

Výdrž na baterce

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Výdrž na baterce

Příspěvek od Puget »

A těch 9% ti tam vydrží jak dlouho? Jen aby tam ty procenta neskákala jako divá a kapacita baterky by byla v pořádku.
Jinak, já s noom walkem nemám žádný problém. Už jsou to cca. 3 dny každý den nachodím asi 4500 kroků podle toho a nepociťuji nějaké výrazné snižování baterky. I nyní mám stále 44 %.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výdrž na baterce

Příspěvek od mitsuu84 »

to michalkalensky:A co třeba stáhnou nějakou aplikaci jako BetterBatteryStats ,nebo nějakou podobnou free,třeba Analyzátor vybíjení baterie ,nebo viewtopic.php?f=5&t=840#p8929 a podívat se co za aplikace ti nejvíc žerou baterku a podobně?Bys aspon viděl jak která aplikace mobil ždíme.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

rekvy
Příspěvky: 26
Registrován: 22. 4. 2013 16:08
Zařízení: Huawei Y300

Re: Výdrž na baterce

Příspěvek od rekvy »

Tak co jimmy, jak to vypadá s tou výdrží těch baterek? ;)

TeeJay
Příspěvky: 103
Registrován: 3. 5. 2013 19:11
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat 4.4.2 :)
Operátor: T-Mobile

Re: Výdrž na baterce

Příspěvek od TeeJay »

michalkalensky píše:mám problém :D Dříve mi tel. vydržel úplně v pohodě třeba 2 dny při zaplé wifi :) A ted když dělám na tel. to samé jako dříve tak už mi poslední dobou vydrží ani ne 1 den :( Čím to může být ? Třeba ted jsem hrál hru a měl jsem 30% a za 5 min najednou 9% :(
Vůbec nevím co jsem poslední dobou stahoval jestli by to mohlo být tím :( Ale vím,že jsem stahoval noom walk nebo jak se to jmenuje je to krokoměr,který mi žral hodně ale opravdu hodně baterky a tak jsem ho odinstaloval a mám dojem,že hned za 2 dny se mi začala strašně vybíjet baterka :(
Nějaké rady? :)

Stím stejným problémem jsem se dříve potkal i u G300 !
Ještě je šance, že jsi ji v těch vedrech co byla upekl :D

Ale spíš máš teď trvale zaplou GPS nebo tak něco, pokud je to fakt od tý doby co máš/nemáš tu aplikaci

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Výdrž na baterce

Příspěvek od michalkalensky »

GPS mám vyplou ! :)

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: Výdrž na baterce

Příspěvek od Jimmy.Fox »

rekvy píše:Tak co jimmy, jak to vypadá s tou výdrží těch baterek? ;)
Hele je to bída.. Buď jsem tam nahrál něco co mě baterku žere, moc hraju candy crushers, nebo jsou ty baterky slabý.. To že jsem musel nabíjet předtím každej den, to bych bral (celej den mám puštěný ICQ, tak 2 hovory, nějaký sms, občas nějaká hra, nebo něco..), ale tohle nabíjím když jdu do práce, i když jdu z práce.. Dneska chci zkusit vrazit zpátky originál a uvidíme, jak se to bude tvářit zase s ní..

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výdrž na baterce

Příspěvek od mitsuu84 »

Takže koukám,že zatím spokojenost nic moc co?Tak třeba to bude jen nějakou aplikací spuštěnou na pozadí co ti baterku ždíme.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Výdrž na baterce

Příspěvek od michalkalensky »

tak dnes jsem odpojil telefon od nabíječky v 07:15 (100%) v 08:00 jsem začal hrát hry Gangstar Vegas a NFS Most Wanted neustále do 11:00 a hned už zbylo jenom 30% :shock: a taky jsem měl furt zaplou WIFI :)

Jak je možné,že se to tak rychle vybije?! Asi udělám tovární nastavení! To když jsem si telefon koupil to mi vydržel daleko déle!! ;)

TeeJay
Příspěvky: 103
Registrován: 3. 5. 2013 19:11
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat 4.4.2 :)
Operátor: T-Mobile

Re: Výdrž na baterce

Příspěvek od TeeJay »

3-hodinová výdrž při plný zátěži je běžná u všech výkonnějších smartphone. A Huawei Y300 je na tom s výdrží excelentně.

Podívej se na recenzi na NotebookCheck.net http://www.notebookcheck.net/Review-Hua ... 001.0.html

Klid (ale stále zaplý display): 28 hodin 36 minut
Surfování na Wi-Fi s pravidelně se obnovujícím skriptem: 14 hodin 3 minuty
Plná zátěž (stability test) s displayem na max: 3 hodiny 46 minut.

Jejich popis:
The battery of the Y300 is quite large with 1,950 mAh - 20 mAh more than the G600 and 150 mAh more than the One SV. In combination with the low energy consumption the battery provides extreme battery runtimes. We simulate the maximum load with the application Stability Test; the device keeps running for 3 hours and 46 minutes. The runtime in the WLAN scenario is remarkable. The display brightness is adjusted to 150 cd/m² and websites are continuously refreshed via script. Only after 14 hours and 2 minutes does the smartphone have to be plugged in again. A complete recharge takes 3 hours and 15 minutes. The last discipline is the runtime during idle. With the lowest brightness setting we determine an incredible runtime of 28 hours and 36 minutes. Competitive devices like the HTC One SV, Xperia J and Ascend G600 cannot keep up with that.
Můj překlad pro neangličtináře:
Baterie s kapacitou 1950 mAH je docela veliká. Má kapacitu o 20 mAh větší než G600 a o 150 mAh větší než One SV. Tato baterie v kombinaci s nizkou spotřebou energie poskytuje extrémní výdrž. Simulujeme maximální zátěž s aplikací Stability Test; Y300 vydrží běžet 3 hodiny a 46 minut. Výdrž při surfování po Wi-Fi je také obdivuhodná. Jas displaye je nastaven na 150 cd/m² a webové stránky se po celou dobu obnovují přes skript. Telefon musí být dán znovu na nabíječku až za 14 hodin a 2 minuty. Kompletní znovunabití baterie trvá 3 hodiny a 15 minut. Poslední discliplínou je běh telefonu v klidu. Se stálým nejnižším jasem jsme změřili neuvěřitelný běh 28 hodin a 36 minut. Tomu konkurenční zařízení jako je HTC One SV, Xperia J a Ascend G600 nemohou konkurovat.
Neexistuje HW, kterej by vydržel zátěž mnohem dýl při stejným výkonu, jedině čipy s menším (novějším) výrobním procesem dokážou spotřebu mírně zmenšit při stejným výkonu. Ale oni radši zvýší výkon při stejné spotřebě, takže tím by si člověk prakticky taky nepomohl :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Výdrž na baterce

Příspěvek od Puget »

Já hrál 2 hodiny v kuse a mám baterku 39% takže by to při dalším hraní taky tak nějak dopadlo.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět