Přidej se

Notifikační lišta - problém s cust

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Pedros
Neregistrovaný uživatel

Notifikační lišta - problém s cust

Příspěvek od Pedros »

Ahoj,
potřeboval bych poradit. Koupil jsem Y300 u czc. Dnes jsem přehrál firmware z B176 na B190 zveřejněném tady na fóru. Problém je však s notifikační lištou. Mám zálohu původního firmware. Je třeba přepsat o2 a de ve složce cust. Problém je,že vůbec netuším, kde tu složku cust najdu a jak v ní něco přejmenuji. V normálním file manageru jí nemůžu najít. :?

denor
Příspěvky: 12
Registrován: 31. 7. 2013 23:23

Re: Notifikační lišta - problém s cust

Příspěvek od denor »

Ta cust složka je v rootu: /cust. Ukáže ji file manager s root právy, např. Root Explorer nebo Total Commander z Play Storu.

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: Notifikační lišta - problém s cust

Příspěvek od syntaxicek »

Mám taky mobil z CZC a tuto ROM, stáhni si ještě tento soubor: http://www27.zippyshare.com/v/20865244/file.html a nahraj ho přes TWRP. :) pak je tam taková modrá notifikační lišta.

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Notifikační lišta - problém s cust

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj mams stejný problém s tel od o2 po instalaci nefunguje lista. Jaký je prosím postup instalace. Moc děkuji Dan

malik66
Příspěvky: 1
Registrován: 3. 2. 2014 7:58

Re: Notifikační lišta - problém s cust

Příspěvek od malik66 »

potřeboval bych poradit. Koupil jsem Y300 u czc. Dnes jsem přehrál firmware z B176 na B190 zveřejněném tady na fóru. Problém je však s notifikační lištou. Mám zálohu původního firmware. Je třeba přepsat o2 a de ve složce cust. Problém je,že vůbec netuším, kde tu složku cust najdu a jak v ní něco přejmenuji. V normálním file manageru jí nemůžu najít. :?

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Notifikační lišta - problém s cust

Příspěvek od mitsuu84 »

Stahni si třeba Total commander nebo jakejkoliv spravce souboru co ma root práva (přístup do systemu), a cust najdeš hned viz screeny
Přílohy
uploadfromtaptalk1391414640147.jpg
uploadfromtaptalk1391414572912.jpg
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět