Přidej se

Ukončování aplikací

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Ukončování aplikací

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Mám takovej problémek.. Pustím si hudební přehrávač, na to otevřu internetovej prohlížeč, prolezu tři stránky a hudební přehrávač spadne.. Netušíte někdo, jak zabránit tomu, aby mi android ten hudební přehrávač zabíjel?

Sentinel
Příspěvky: 3
Registrován: 6. 8. 2013 15:10

Re: Ukončování aplikací

Příspěvek od Sentinel »

Patrne malo pameti ! Podivej se, do Nastaveni na Aplikace, kolik ti ve spustenych zbyva pameti. jednim z nejvetsich zroutu je facebook. On i ten EMUI si bere dost, zkus si na zkousku stahnout treba Holo Launcher a spust si ho a porovnej si, kolik mas pak volne pameti.

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: Ukončování aplikací

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Facebook a twitter byli prvni aplikace co jsem smazal.. Pameti to urcite bude, ale me nejde o to, jak ziskat vic pameti, ale jak donutit android, aby ukoncil ostatni aplikace, anizby ukoncil zrovna prehravac, kdyz uz teda musi..

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Ukončování aplikací

Příspěvek od Exp »

To asi nijak nenastavíš. Uvolňování paměti to řídí automaticky. Jedině povypínat nepotřebné aplikace, aby bylo dost paměti a nemuselo se to ukončovat.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

parezzbablu
Příspěvky: 62
Registrován: 8. 2. 2013 14:31
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Firmware: B199

Re: Ukončování aplikací

Příspěvek od parezzbablu »

Nebo zkusit jinej přehrávač... Já požívám Mort Player, a ještě se mě nestalo, že by mě byl vypnut. A to ho mívám zapnutej při spuštěné navigaci TomTom, a ani po 300km jízdy s navigací se Mort Player nevypnul. A to si myslím, že TomTom zežere víc paměti než prohlížeč...
Nepoužívám žádnej luncher. Mám standartní UI rozhraní.

Odpovědět