Přidej se

Vibrace při psaní

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Lorenzo001
Příspěvky: 1
Registrován: 23. 8. 2013 12:04
Zařízení: Huawei Y300

Vibrace při psaní

Příspěvek od Lorenzo001 »

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli jde vypnout vibrace při psaní sms, email, facebook atd. Mám všechny vibrace vyplé a stále vibruje. Děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Vibrace při psaní

Příspěvek od Exp »

Ahoj, vítej na fóru. :) Vibrace při psaní se dají vypnout v nastavení klávesnice. U klávesnice od Google je to schované pod ikonou nastavení. Mrkni tady, třeba to pomůže: viewtopic.php?f=14&t=390.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace při psaní

Příspěvek od Androidě »

JJ tak to je, jde to vypnout či nechat zapnuté a aktivovat ještě "klapnutí/cvaknutí" a dokonce nastavit v ms i délku vibrace, dobrá věcička, pro tyhle fíčurinky jsem u androidu, u WP či iOS je cokoliv podrobnějšího co nedá k dispozici samotný výrobce hw, velký problém a někdy i neřešitelný.
U key je to v pohodě, ale přidám sem dotaz protože mi přijde zbytečné kvůli tomu zakládat nové téma.
U mého lenova A536 vše výše popsané funguje a mám dopodrobna nastaveno, jediné mi však přijde že vibrace při stisku senzorových kláves, je možná delší, je dostatečně intenzivní prostě tak akorát, ale motorek vrčí déle než bych chtěl, už jsem si ale zvyknul, je na to nějaká appka která by délku této vibrace tak jako u klávesnice, dokázala změnit? patrně bude chtít root, protože v nastavení sem to nenašel a bude to hlubší zásah do OS, děkuji.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Darvin
Neregistrovaný uživatel

Re: Vibrace při psaní

Příspěvek od Darvin »

ahoj mám huawei honor 3c a potřebuju se zeptat jestli nejde vypnout vibrace u spodních tlačítek telefonu myslim ty mimo displej.

Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: Vibrace při psaní

Příspěvek od LukasA »

Obvykle to bývá v nastavení -> zvuk -> skoro dole, vibrovat při dotyku nebo tak nějak
Jinak zde jsi trochu mimo téma, příště se neboj založit topic v části fóra o honor 3c

Elza
Neregistrovaný uživatel

Re: Vibrace při psaní

Příspěvek od Elza »

U huawei p8 lite se mi povedlo to vypnout tak, že jsem normálně během psaní na klávesnici dlouho podržela tlačítko vlevo dole, kde je motiv ruky co dělá čáru, jestli víte co myslím :D to vás rovnou hodí do nastavení klávesnice

dusanos
Neregistrovaný uživatel

vibrace při upozornění z facebooku android

Příspěvek od dusanos »

Ahoj,nevíte jak vypnout vibrace při upozornění z APlikace facebook.Je tam pouze vibrace s tonem.Jedna se o android.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Vibrace při psaní

Příspěvek od Exp »

Ahoj, když to vypneš v nastavení té aplikace tak to nefunguje? Kdyžtak to vypni samostatně i v messengeru, jestli používáš.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Anetka
Neregistrovaný uživatel

Re: Vibrace při psaní

Příspěvek od Anetka »

Elza píše:
12. 6. 2016 14:00
U huawei p8 lite se mi povedlo to vypnout tak, že jsem normálně během psaní na klávesnici dlouho podržela tlačítko vlevo dole, kde je motiv ruky co dělá čáru, jestli víte co myslím :D to vás rovnou hodí do nastavení klávesnice
Dekuju za skvelou radu... Dva dny trapeni v nastaveni a uz je po vibraciiiiich :-D

Maikl
Neregistrovaný uživatel

Re: Vibrace při psaní

Příspěvek od Maikl »

U xiaomi mi 8 lite je postup nasledujicí:nastavení>další nastavení>jazyk a zadávání>správa klávesnic>nastavení>předvolby>hmatová odezva při stisknutí klavesy.

Odpovědět