Přidej se

Problem s obchod play a stahováním

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Problem s obchod play a stahováním

Příspěvek od Návštěvník »

Zdravím, mám takový problám, že když kliknu na obchod play, tak se mi na sekundu otevře a pak ihned zavře, zkoušel jsem mazání dat, jelikož jsem si četl příspěvek zde, kde byl stejný problém, dále jsem chtěl zkusít stahnout z uložta novou verzi obchod play, jenže jak jsem klikl na stahnutí objevilo se: Aplikace Chrome bohužel přestala pracovat(zkoušel jsem i jiný int. prohlížeč), totež se objevilo, když jsem se pokoušel stahovat z jiných stranek. Tuším, že je asi někde chyba v aktualizaci obchod play, jelikož toto varovaní mi občas naskočí, ale nevím co stím, děkuji za každou radu!

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Problem s obchod play a stahováním

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Pokud ti nejde stáhnout GP v mobilu, tak to zkus přes PC a pak si balíček nakopíruj třeba na kartu a nainstaluj. A nebo zkusit tovární nastavení, ale to už se ti pak smaže všechno v paměti telefonu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Problem s obchod play a stahováním

Příspěvek od Návštěvník »

Ok, zkusim to, akorat jsem jeste uvazoval, jestli jsem si nezablokl stahovani, nevis, kde jak povolit stahovani? (jsem jeste android zqcatecnik :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Problem s obchod play a stahováním

Příspěvek od Exp »

V mobilu by to mělo jít stáhnout normálně přes prohlížeč. Pokud jsi to zkoušel na víc prohlížečích a nešlo to, tak jak už jsem psal, stáhni to do počítače, nakopíruj přes Bluetooth nebo přes kabel do telefonu a pak přes správce souborů spousť instalaci. Bude tam potřeba taky povolit instalaci z neznámých zdrojů (mimo Google Play). Vypnout v mobilu celkově stahování myslím ani nijak ve výchozím stavu nejde. :) Možná by to šlo nastavit nějak přes antivir, firewall apod. Ale o tom bys věděl.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Problem s obchod play a stahováním

Příspěvek od Návštěvník »

Tak jsem zkoušel a nejde, tak jsem si stahl přes pc 1 mobile market, no aale obchod play je obchod play :) jedine co jsem nedělal je tovarní nastavení, ale z toho mam celkem strach, co teda? Mam to udělt, jak se to děla, a jak si to zalohuju, pls?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Problem s obchod play a stahováním

Příspěvek od Exp »

Tovární nastavení by mělo pomoct. Zálohuj si všechno z paměti mobilu co chceš zachovat (kontakty, sms, data apod.). V Google Play je spousta alikací na zálohy. Pak v mobilu najdi tovární nastavení a spusť. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět