Přidej se

Mizení fotek v galerii a nastavení vyzvánění

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
metanol70
Příspěvky: 3
Registrován: 20. 9. 2013 9:21
Zařízení: HUAWEI ASCEND Y300
Operátor: O2

Mizení fotek v galerii a nastavení vyzvánění

Příspěvek od metanol70 »

Při připojení telefonu k PC ,mi zmizí fotky z galerie a jdou ukazat jen ve správci souboru,zmizí mi taky skladby v telefonu a nejde nastavit vyzvánění jaké chci.Telefon mám týden fungoval v pohode,ale najednou mi to dělá takový blbosti.A ještě mi to rozhází ikony ze souborů které jsem si vytvořl po celém telefonu.DÍK PROSÍM O RADU

(EDIT: Upraven název tématu. Viz pravidla fóra. EXP)

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: Mizení fotek v galerii a nastavení vyzvánění

Příspěvek od ShockeyCzT »

Taky se mi stávalo buďto máš vadnou paměťovku tim pádem se připojuje a odpojuje nebo si měl mobil připojený jako velkokapacitní zařízení k pc pak si ho odpojil a mobil má nějakej problém tu kartu načíst
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Mizení fotek v galerii a nastavení vyzvánění

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Ze všeho nejdřív se mkrni na pravidla fóra. Konkrétně pravidla pro psaní příspěvků, bod 2: "Nepiš celé titulky VELKÝMI PÍSMENY."

Pak kdyby ses podíval o pár řádků níž, tak se problém s galerií tady řešil naposledy včera: viewtopic.php?f=17&t=1282 :)

Problém se zvukem tady: viewtopic.php?f=14&t=477

tady: viewtopic.php?f=14&t=85

nebo tady: viewtopic.php?f=14&t=296

u Y300 tady: viewtopic.php?f=17&t=357&start=100#p4800

K těm mizejícím ikonám je něco i v tomto tématu: viewtopic.php?f=17&t=690. Může to souviset s připojením k PC, kdy telefon nemůže najít aplikace nainstalované na kartě (karta je během spojení s PC jako velkokapacitní zařízení odpojená).

Příště trochu hledat. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
DDR
Příspěvky: 35
Registrován: 25. 10. 2012 17:59

Re: Mizení fotek v galerii a nastavení vyzvánění

Příspěvek od DDR »

Problém se obrazováním fotografií v galerii a souborů *.mp3 po odpojení Y300 od PC (je to jiné než u G300)

V případě, že se telefon po připojení micro USB kabelu k PC připojí jako Mediální zařízení (MTP), není problém po přesunu souborů z a do telefonu kabel odpojit a fotografie v galerii se budou normálně zobrazovat.
V případě ale, že se telefon připojí jako Velkokapacitní paměťové zařízení (dále jen VPZ), dají se i v tomto případě přesouvat soubory tam i zpět, ale před odpojením kabelu je třeba přepnout telefon na MTP, ale nesmíte odebrat bezpečně zařízení z PC. Prostě jen na telefonu stiskněte volbu MTP a na PC nic neodpojujete. Telefon si sdhc kartu přepojí tak, aby ji po odpojení kabelu v telefonu viděl. Pokud bezpečně odeberete hardware z PC, telefon si kartu nemůže načíst.
Pokud se vám fotografie v galerii neobjeví ani po tom, co jste telefon odpojili jako MTP, je třeba telefon opětovně připojit kabelem, přepnout z MTP na VPZ, počkat – signalizace o přepnutí v horní liště a po té opět přepnout zpět z VPZ na MTP. Opět proběhne softwarové přepojení karty signalizované v horní části displeje a po té můžete telefon fyzicky odpojit. Fotografie v galerii a soubory mp3 se načtou během asi 10 sekund.
Sečteno a podtrženo: Telefon odpojovat jen jako (MTP) a z PC nic bezpečně neodebírat

Omlouvám se adminovi pokud to sem nepatří, ale název tohoto tématu mi přišel nejvhodnější...
Huawei Ascend Y300-0100 ROM 0100V100R001C00B199

Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: Mizení fotek v galerii a nastavení vyzvánění

Příspěvek od LukasA »

OT: je taky blbost odpojovat bezpečně zařízení které má vlastní napájení..

Odpovědět