Přidej se

Vnitřní úložiště

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Moonie
Neregistrovaný uživatel

Vnitřní úložiště

Příspěvek od Moonie »

Zdravím všechny. Svůj
Y300 mám přibližně měsíc a až poslední týden mě začal zlobit. Na vnitřním úložišti se mi záhadně objevuje zabrané místo fotkami (cca 1GB), a když najedu do galerie, mám v ni přibližně 100 fotek. Když dám vymazat vnitřní úložiště, najednou mám volno skoro 1,7 GB. Toto místo tam však vydrží plus minus dva dny a najednou se tam opět objeví ten záhadný gigabyte. Poradíte, prosím, co s tím?
Jsem docela zoufalá a nevím,co s tím dělat.
Děkuji!

Uživatelský avatar
kryspin.motyczka
Příspěvky: 98
Registrován: 13. 9. 2013 20:31
Zařízení: Nokia 6300
Firmware: romy nemam rad
Operátor: TM CZ

Re: Vnitřní úložiště

Příspěvek od kryspin.motyczka »

nainstaluj napr. TotalCommander, nebo jineho spravce souboru a prolez ty slozky at vidis, co ti zabira tolik mista...
mas nainstalovany dropbox nebo nejakou jinou aplikaci, ktera ti synchronizuje fotky? z toho co pises to vypada, jako by se ti z nekama stahovaly zpet pote, co je z telefonu smazes....
Linux is like teepee - no Windows, no Gates - Apache inside!
Don't be racist! Hate everyone!

Moonie
Neregistrovaný uživatel

Re: Vnitřní úložiště

Příspěvek od Moonie »

Total Commander vyzkouším, díky za radu. A synchronizaci mám vypnutou, žádné programy mě nenapadají.
Fakt děkuju! :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnitřní úložiště

Příspěvek od mitsuu84 »

A nebo zkus aplikaci My drives .Ukáže ti v grafech v které složce máš kolik GB atd atd
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět