Přidej se

zaloha aplikaci instalovanych na kartu, clockworkmod backup

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
karel
Příspěvky: 8
Registrován: 26. 11. 2013 11:51

zaloha aplikaci instalovanych na kartu, clockworkmod backup

Příspěvek od karel »

Ahoj,
mam dotaz ohledne zalohy telefonu pomoci clockworkmod. Backup nezazalohuje aplikace nainstalovane na kartu (interni) a tedy ani nasledne obnoveni zalohy tyto aplikace neobnovi. Poradite, jak toto vyresit? Delal bych zalohu rucne, ale zalohovat celou sdcard mi prijde zbytecne. Ktery adresar (adresare) z karty zalohovat?
A jak to resite vy? Diky.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: zaloha aplikaci instalovanych na kartu, clockworkmod bac

Příspěvek od mitsuu84 »

A co aplikace zálohovat přes Titanium backup?Dáš zálohovat/obnovit a vše jede samo a mužeš si udělat update.zip,takže pak jen v recovery ty aplikace nainstaluješ.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

karel
Příspěvky: 8
Registrován: 26. 11. 2013 11:51

Re: zaloha aplikaci instalovanych na kartu, clockworkmod bac

Příspěvek od karel »

To mi prijde jako zbytecny krok navic.. Kdyz uz zalohuju cely filesystemy, tak proc to u aplikaci jeste duplikovat? Radeji bych to delal jednim zpusobem.

[edit]
Tak co ctu, tak clockworkmod zalohuje i tyto aplikace.. v tom pripade mi asi neco nefunguje jak ma.

[edit2]
V originalnim clockworkmod vlakne jsem narazil na nejake zminky o problemech se starsimi verzemi androida.. no, at je to jak chce, ja presel na TWRP a to zatim vypdada dobre.

Odpovědět