Přidej se

Blokování hovorů

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
fillip
Příspěvky: 4
Registrován: 15. 3. 2014 16:10

Blokování hovorů

Příspěvek od fillip »

Ahoj ;) máte někdo nainstalovanou aplikaci v mobilu na blokování určitého daného tel. čísla? Zkoušel jsem tento program https://play.google.com/store/apps/deta ... allblocker a jednou to prozvoní, když jsem měl tuto aplikaci na xperii tak blokované telefoní číslo se mi nedovolalo a byl hovor hluchý jako by tel číslo už neexistovalo :) , máte jiný program na blokování hovorů? Děkuju za rady

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Blokování hovorů

Příspěvek od michalkalensky »

Zkus app Calls Blacklist ;)

romco4444
Příspěvky: 126
Registrován: 2. 11. 2013 15:14
Zařízení: huawei ascend y300

Re: Blokování hovorů

Příspěvek od romco4444 »

ja pouzivam RCB ..ale musis mat root je to uplne mega aplikacia ani neviem ze sa daco deje nastavis si tam white list alebo black list a mozes si aj nastavit ci to na tom cislu hned vypne alebo necha zvonit..mozem len odporucit :) pouzivam uz parmesiacov.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Blokování hovorů

Příspěvek od Exp »

Na tohle existuje výborná aplikace přímo od Huawei, je předinstalovaná v některých firmwarech. Název je Security Guard a téma o ní je tady: viewtopic.php?f=42&t=838. ;)

Funkci na blokování hovorů a sms z vybraných čísel má i oblíbený Avast: https://play.google.com/store/apps/deta ... rity&hl=cs (dají se v něm vypnout štíty, které běží na pozadí, takže nedochází ke zpomalování telefonu a na občasný scan se může hodit ;))
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
kryspin.motyczka
Příspěvky: 98
Registrován: 13. 9. 2013 20:31
Zařízení: Nokia 6300
Firmware: romy nemam rad
Operátor: TM CZ

Re: Blokování hovorů

Příspěvek od kryspin.motyczka »

Security Guard jsem mel vytazeny z nejake stock romky pro Y300 (myslim ze z te co je na huawei webu ke stazeni...) ale zaboha to nechtelo fungovat....
Linux is like teepee - no Windows, no Gates - Apache inside!
Don't be racist! Hate everyone!

Odpovědět