Přidej se

CRT screen off efekt

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

CRT screen off efekt

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Nezkoušeli jste někdo na Y300 zprovoznit CRT screen off efekt? (vypadá to jako když se vypne stará televize)..

TeeJay
Příspěvky: 103
Registrován: 3. 5. 2013 19:11
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat 4.4.2 :)
Operátor: T-Mobile

Re: CRT screen off efekt

Příspěvek od TeeJay »

Ahoj, tomu se říká elektronový výboj nebo blesk či co.

Zrovna když jsem nainstaloval CyanogenMod 11, tak mě tohle hrozně štvalo - tam je tenhle (pro mě hnusnej) efekt jako výchozí. Myslím, že u 4.1.1 s tím nic neuděláš.

Každopádně, u 4.4.2 je v nastavení displaye možnost vybrat efekt, a na výběr tam je právě elektronový výboj a plynulé ztmavení obrazovky.

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: CRT screen off efekt

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Ve většině míst co jsem to hledal to mají nazvaný CRT screen off effect, tak jsem to zkusil i tady.. To že to na CM je vím, já ale jedu na stock a tam to samozřejmě není.. Zkoušel jsem to tam naladit i za pomocí Xposed instalátoru a modulů jako Xblast tools či Tweakbox - leč neúspěšně.. Takže se ptám, jestli to někdo na Y300 rozchodil.. ShockeyCzT to pomocí Xblast zprovoznil na G700, mě to prostě nejde..

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: CRT screen off efekt

Příspěvek od Exp »

Nemělo by to být težké, ale potřebuješ na to root. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: CRT screen off efekt

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Root je základ, bez něj bych si s Xposed ani neškrtl.. Ale co dál?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: CRT screen off efekt

Příspěvek od Exp »

Zkopíruj si z mobilu do počítače soubor framework-res.apk ze složky /system/framework/ (třeba přes Total Commander nebo nějaký jiný správce souborů si to dej na kartu a odsud do počítače USB kabelem apod.). Pak to musíš dekompilovat přes APKTool. Tady je kdyžtak podrobný návod na dekompilaci: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2213985

Pak najít soubor bools.xml v /res/values/. Tam najít config_animateScreenLights a změnit true na false (třeba v poznámkovém bloku, v PSpadu apod.). Potom uložit a zkompilovat zpátky do framework-res.apk. Nahrát zpět do mobilu. Restart a mělo by to být hotové. :)

Ten originál framework-res.apk si pro všechny případy zálohuj.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: CRT screen off efekt

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Hezké.. Ale problémek při pokusu o dekompilaci (dle návodu) mi to hlásí invalid config flags detected - pomocí googla jsem zjistil, že to znamená že :
If there is an error like "Invalid Config Flags Detected. Dropping Resources...". This means that APK has a different structure then Apktool can handle. This might be a newer Android version or a random APK that doesn't match standards. Running this will allow the decode, but then you have to manually fix the folders with -ERR in them.
Nějakej nápad, co s tím dál?

Uživatelský avatar
Syssx
Příspěvky: 144
Registrován: 27. 2. 2014 11:58
Zařízení: Ascend Y300-0100
Firmware: FusionX Reborn
Operátor: T-Mobile

Re: CRT screen off efekt

Příspěvek od Syssx »

Huawei soubory nedekompiluješ a ani nezkompiluješ. Huawei schválně poškodí soubor který říká APKToolu co a jak dekompilovat. Oni si takhle svoje ROM jako kdyby zamykají. Stejně by jsi musel upravit taky services.jar a libsurfacesinger.so nebo něco takového. Když to nejde přes Tweakbox tak ty knihovny nemají podporu.

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: CRT screen off efekt

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Tak ale to jsem nechtel slyset.....

Odpovědět