Přidej se

SD karta nefunguje

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
krizvasek
Příspěvky: 1
Registrován: 1. 4. 2014 9:52
Zařízení: Huawei y300
Firmware: Gamer v3
Operátor: Blesk

Re: SD karta nefunguje

Příspěvek od krizvasek »

Reklamovat... Pokud není záruka tak servis za peníze no :) bude to HW chyba funguje ti tam pouze 2gb karta protože je to micro sd... a vyšší jsou micro sdhc je to označení pro vysokokapacitní karty ;)

dna
Příspěvky: 6
Registrován: 30. 3. 2014 12:19
Zařízení: huawei ascend y300

Re: SD karta nefunguje

Příspěvek od dna »

díky moc všem, karta se po týdnu zkoušení umoudřila a už funguje a instaluje aplikace na kartu...tak snad bude fungovat dál, ještě jednou moc děkuji

dna
Příspěvky: 6
Registrován: 30. 3. 2014 12:19
Zařízení: huawei ascend y300

Re: SD karta nefunguje

Příspěvek od dna »

tak jsem to zakřikla, opět nefunguje stahování, přesouvání aplikací na kartu...už jsem zoufalá, říkám si, zda to nebude telefonem

Jan vt
Neregistrovaný uživatel

Re: SD karta nefunguje

Příspěvek od Jan vt »

A funguje v jiných telefonech? (Já vím že se ptám troškou pozdě, ale mám podobný problém :? )

norika
Neregistrovaný uživatel

Re: SD karta nefunguje

Příspěvek od norika »

Ahojtem tiez mam podobny problem....kupila som si mob.dala don staru sd kartu..... nainstalovala nieco.. na druhy den som si dokupila novu sd kartu....ale tu mi nehce prijat....stara sd karta funguje aj v starom aj v novom mobile....nova sd karta funguje v starom v mobile, ale v novom nie..... formatovala som ju, pozrela nastavenia v mobile,....dokaze ju rozoznat,ze je zapojena...ale nedokaze zapojit....neviem preco :(

icask
Příspěvky: 4
Registrován: 17. 6. 2014 18:23
Zařízení: Huawei P6

Re: SD karta nefunguje

Příspěvek od icask »

Nie je nova katrta prilis velka? Napr ak yelefon podporuje karty do 32 GB tak 64 GB kartu nezozerie. Moze ale zvycajne ju nevie pouzit.

Mozes skusit cez pc preformatovat kartu napr na ntfs system a skusit ju v mobile.

norika
Neregistrovaný uživatel

Re: SD karta nefunguje

Příspěvek od norika »

icask píše:Nie je nova katrta prilis velka? Napr ak yelefon podporuje karty do 32 GB tak 64 GB kartu nezozerie. Moze ale zvycajne ju nevie pouzit.

Mozes skusit cez pc preformatovat kartu napr na ntfs system a skusit ju v mobile.
sotva...stara ma 2gb ...nova 4 :( mam lenovo a6000 pred tym HTC

norika
Neregistrovaný uživatel

Re: SD karta nefunguje

Příspěvek od norika »

skusam ntfs preformatovanie.....

citala osm prispevok vyssie..o tych aplikaciach... ak boli instalovane na staru kartu.....

norika
Neregistrovaný uživatel

Re: SD karta nefunguje

Příspěvek od norika »

nepomohlo ani ntfs ani obnova tovarenskych nastaveni.....nejake napady este?? lebo uz som zufala :oops: :evil:

icask
Příspěvky: 4
Registrován: 17. 6. 2014 18:23
Zařízení: Huawei P6

Re: SD karta nefunguje

Příspěvek od icask »

Tu mi uz vychadza len nekompatibilita sd karty a telefonu. Velmi zruedkavy jav a nikto nevie ci to nie je skor chyba karty.

Pokial mozes skus testnut dalsiu sd kartu od ineho vyrobcu. Nakoniec viac moznosti ani nemas.

Odpovědět