Přidej se

Přehrávání MP3 v PlayerPro se přerušuje + navigace Sygic

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
AA33
Příspěvky: 10
Registrován: 1. 12. 2013 21:25
Zařízení: Huawei Y300

Přehrávání MP3 v PlayerPro se přerušuje + navigace Sygic

Příspěvek od AA33 »

Pokud mám zapnuté přehrávání písniček v PlayerPRO a zároveň zapnu navigaci Sygic, přehrávač vydrží přehrát pár písní a zastaví se. Zkoušel jsem různé jiné přehrávače, co nejméně náročné na HW, neustále totéž. Podezříval jsem samotnou navigaci. Jelikož však mám v telefonu i Navigon, zkoušel jsem to s ním také. Opět s více přehrávači. Zase se stejným výsledkem. Někdy se přehraje 4-5 písní a stop (přehrávač nespadne, jen se pausne), někdy to ani nedohraje jednu píseň, speciálně když v navigaci něco dělám (hledám místo, přepínám volby). Netušíte někdo, proč ? Že by slabé HW telefonu ? Nebo to někomu nedělá problémy ?

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: Přehrávání MP3 v PlayerPro se přerušuje + navigace Sygic

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Řešil jsem stejný problém se závěrem, že s tím nic nenadělám.. Podle mě prostě nedostatek RAM..

AA33
Příspěvky: 10
Registrován: 1. 12. 2013 21:25
Zařízení: Huawei Y300

Re: Přehrávání MP3 v PlayerPro se přerušuje + navigace Sygic

Příspěvek od AA33 »

Toho jsem se obával... Chudák starý Optimus One zvládl 2x Chorvatsko se dvěma záseky při přehrávání hudby cestou a puštěné navigaci...Je fakt, že Sygic byl starší...Ale nebyl by na to nějaký fígl, jak snížit zatížení té RAMky ? Třeba až zas pojedeme na dovču do zahraničí, nepotřebuji, aby mi během cesty někdo volal. Třeba zapnout režim Letadlo. Nebo nějaký jiný nápad...Samozřejmě si to někdy vyzkouším sám, ale jestli to už někdo neřešil podobně...

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: Přehrávání MP3 v PlayerPro se přerušuje + navigace Sygic

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Já zkoušel i nastavovat prioritu aplikací, aby to neukončovalo zrovna přehrávač, leč bezvýsledně.. Mám takovej pocit, že se to tenkrát zlepšilo nahráním jinýho kernelu, ale už si nejsem jistej.. Pokud na něco přijdeš, budu rád, pokud dáš vědět jak na to ;)

AA33
Příspěvky: 10
Registrován: 1. 12. 2013 21:25
Zařízení: Huawei Y300

Re: Přehrávání MP3 v PlayerPro se přerušuje + navigace Sygic

Příspěvek od AA33 »

Jimmy. Fox:
nechápu, ale problém sám od sebe zmizel. Neodvážil bych se říct, že za to může nová verze Sygicu (určitě bude zas náročnější na HW), ale ještě před její instalací jsem si všimnul, že se přehrávač přestal zastavovat. Musím zaťukat...Nevím, jestli na to mohlo mít vliv, že jsem udělal restart telefonu (neplést si s Factory Reset). Normálně totiž telefon vůbec nevypínám, jen přes noc zapnu letadélkový režim a dobíjím dříve, než telefon sám stačí zkolabovat.

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: Přehrávání MP3 v PlayerPro se přerušuje + navigace Sygic

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Ja to vyresil koupi jineho telefonu :-) ale tobe preju, at to funguje co nejdyl ;)

Odpovědět