Přidej se

pomoc se sekáním u HF

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
rosi
Příspěvky: 2
Registrován: 25. 4. 2014 22:00
Zařízení: Huawei Y300

pomoc se sekáním u HF

Příspěvek od rosi »

Ahoj, mám problém že při přihlášení se k HF (Car Kit BT-CK-200 -extremestyle) se to cca. 1 min seká (mobil) . A potom to už běží v pohodě ale jen do odhlášení a dalšího přihlášení. Pokud chci mít jistotu plynulého telefonování, musím při nastoupení pustit z MT nějakou písničku do BT aby se to přestalo kousat a po té minutě kousání mohu napohodu telefonovat.

Můj dotaz: evidentně se jedná o "zaneprázdnění MT" jaké je řešení? Četl jsem tu něco o Kernel a nebo taky o přehrání ROM ale cnechci se do toho pouštět bez nějaké podpory ze strany vás odborníků :-)

Najde se tu někdo kdo mi bude schopen poradit a pomoct?

Děkuji

j.e.n.i.k.82
Příspěvky: 3
Registrován: 4. 6. 2013 7:07
Zařízení: Nexus S, Huawei Y300
Firmware: NS - SlimROM+Marmite

Re: pomoc se sekáním u HF

Příspěvek od j.e.n.i.k.82 »

Ja mam HF Parrot a krome toho, ze si druha strana stezuje na to, ze mi neni rozumet, se setkavam s tim, ze pri pusteni Sygicu pres HF hlas zadrhava.. Nevim, jestli je to tim, ze nestiha bluetooth nebo je telefon proste pomaly..

rosi
Příspěvky: 2
Registrován: 25. 4. 2014 22:00
Zařízení: Huawei Y300

Re: pomoc se sekáním u HF

Příspěvek od rosi »

hmm asi stejný problém. Nestíhá Ti asi taky telefon. ...jak jsem psal. Když si pustím třeba písničku , přes to HF , tak se to asi 1:30min seká a pak se to "sesinchronizuje" a funguje to v pohodě...ale jen do dalšího přihlášení.

Odpovědět