Přidej se

Nejaká schopná romka

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Yeezy
Příspěvky: 2
Registrován: 11. 5. 2014 12:50
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Operátor: O2 - SK

Nejaká schopná romka

Příspěvek od Yeezy »

Ahojte!
Pred nedávnom som si kúpil Huawei Y300 a nie som celkom spokojný. Niekedy sa strašne seká - väčšinou volná pamäť okolo 60Mb, keď vypnem aplikácie sa to ešte zníži - čomu nechápem. Reproduktor nehrá tak ako som čakal a deje sa mi taká vec že keď mam vypnutú pesničku tak niekedy mi mobil vydá zvuk - kúsok z poslednej hranej pesničky, dosť hlasno. Keď pustím internet to ani nehovorím dobre že mi nereštartuje mobil. Čo sa týka fotoaparátu zdá sa mi že predná kamera mi fotí lepšie ako zadná. Chcem sa spýtať či niekto vie čo s tým...či niekto má rovnaké problémy...do opravy to fakt posielať nebudem...Rozmýšlam že zmením ROMku ale mobil mam z O2 a ešte som to nesplatil (7€ mesačne) tak nechcel som s tým moc robiť ale asi budem musieť tak by som prosil nejakú ROMku poradiť. Ďakujem!
Naposledy upravil(a) Yeezy dne 11. 5. 2014 13:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte prosím!

Příspěvek od mitsuu84 »

Vítej na fóru ;) .V první řadě změn nadpis tématu "2. Nepiš celé titulky VELKÝMI PÍSMENY. Nepiš neurčité titulky typu "Pomoc", "Problém" apod." ;) Je to v pravidlech s kterýma si při registraci souhlasil.

Jakou verzi firmwaru od o2 máš?Že u Y300 zadní repráček hraje potichu si stěžuje hodně lidí,i když mě se zdálo že hrál v pohodě a i na druhé Y300 hraje normálně nahlas.
Volná RAM kolem 60mb je na ofiko firmwaru tak nějak normálka,hodně ram bere to jejich prostředí Emotion UI.Ségra má od o2 poslední verzu B199,pár aplikací a volné ram má taky kolem 60mb pořád.
S tím fotákem to divný je,protože přední má 0.3Mpx a fotky dělá nic moc,zadní 5Mpx čočka fotí krásně a fotky i na pc nebo velký TV vypadaj dobře.
A k těm custom rom,na Y300 jich je plno,od těch založených na ofiko firmwaru až po android 4.4.2 KitKat a každýmu sedí jiná.Takže tady je dicky nejlepší vyzkoušet si je sám,která ti nejlíp sedne.Z těch založených na ofiko je jedna z nejlepších FusionX a nebo ted spíš FusionX reborn , pak CM 10.1 (android 4.2.2) a z KitKat rom je dle mě a poslední dobou i dle názorů ostatních nejlepší SlimKat.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Yeezy
Příspěvky: 2
Registrován: 11. 5. 2014 12:50
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Operátor: O2 - SK

Re: Nejaká schopná romka

Příspěvek od Yeezy »

Ospravedlňujem sa na rýchlo som sa registroval aby som hneď mohol napísať...a čo tie pazvuky čo mi vychadzajú z repraku keď mám vypnutú pesničku?

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejaká schopná romka

Příspěvek od mitsuu84 »

Může to bejt chyba firmwaru.Pokud máš aktuální verzu,takže nemáš kam updatovat,zkusil bych tovární nastavení (napřed vše co potřebuješ zálohovat) a pak neinstalovat žádný aplikace svoje a zkusit zda to bude dělat zas.Pokud máš nižší verzu a telefon ti nabízí aktualizaci,aktualizuj.Pokud chceš víc volné ram,nahod nějakej jinej nenáročnej launcher,jako třeba Holo,Nova,Apex a podobně a v nastavení--aplikace vypni dystémový aplikace který nechceš (třeba ty od O2 a podobně).
Ale jinak,pokud by hlavně ten repráček dělal dál neplechu,nebo i ten foták fotil hůř jak 0.3Mpx přední kamerka,radš bych telefon dal reklamovat,jak zkoušel nějaký custom rom.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět