Přidej se

Technické parametry, oficiální stránky - Huawei Y300

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Leonardis
Příspěvky: 621
Registrován: 25. 12. 2012 18:38
Zařízení: Lenovo K5 Note
Firmware: Android 6.0
Operátor: T-Mobile
Bydliště: Liberecký kraj CZ

Re: Technické parametry

Příspěvek od Leonardis »

y300 by lépe frčela na čistým androidu než s upravou

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Technické parametry

Příspěvek od Puget »

to emotion ui jede ale celkem svižně navíc je tam dvoujádro :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Technické parametry

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak jediná uprava je to jejich emotion UI launcher.A s jiným launcherem na něj ani člověk nenarazí.A s rootem to pujde určitě odstranit ze system aplikací jako cokoliv jinýho ne?

A to emotion UI jede dobře,ale mě osobně se třeba vůbec nelíbí a první co sem instaloval do mobilu bylo Nova launcher prime :D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

charper
Neregistrovaný uživatel

Re: Technické parametry

Příspěvek od charper »

PavelK píše:Dnes jsem srovnával G300 s Y300 v obchodě (Datart). Displeje nelze srovnávat. Barvy Y300 jsou nevýrazné, šedé a jas asi o 30-50% nižší ! Nevím co na Y300 bude vidět na slunci :-(
V různých kusech G300 byly různé displeje. A možná to tak bude i s Y300. Než jsem prodal G300 tak jsem si je porovnával a Y300 byla lepší. Mám v ní CHIMEI OTM8018B.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Technické parametry

Příspěvek od Exp »

Charper: Tak tohle můžu potvrdit, ale ty rozdíly tam zas nebyly tak výrazné. Srovnával jsem naráz 6 kusů G300 a každý měl trošku jiný odstín barev (některé víc do modra, jiné do žluta, na některých byla černá tmavší, někde světlejší jakoby se silnějším podsvitem). Ale celkově to byly opravdu mírné rozdíly, bez přímého srovnání by si toho nikdo nevšiml. Navíc je to normální i uvšech ostatních výrobců.

Chtělo by to položit vedle sebe G300 a Y300 a vyfotit přímo tyto dva. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Jardatrek
Příspěvky: 38
Registrován: 23. 4. 2013 10:24
Zařízení: Huawey ascend Y300
Operátor: Vodafone

Re: Technické parametry

Příspěvek od Jardatrek »

mitsuu84 píše:S těma barvama souhlasím.Srovnával sem to doma s ascendem g300,xperii tipo a lg oo.A i stará LG má jasnější barvy a je to hlavně vidět třeba v gmailu nebo někde kde je bílý pozadí,na LG krásně bílá a na y300 taková jak kdyby zažloutlá.Ale stejný to bylo i s HTC evo 3D.Barvy se mi zdály super dokud sem to nepoložil vedle g300 nebo optimuse :D
Tady to je docela vidět i na google mapách.Vlevo y300 a vpravo optimus one.Jen kvalita nic moc,je to focený nokčou n72 ;)
Obrázek
No ja na Y300 přešel právě z Lg OO a teda ty displeje se nedají absolutně srovnávat, ten na lg je oproti Y300 úplně ubohej. Ja jsem spokojen, bílou mám opravdu bílou, pozorovací úhly jsou super jen ta viditelnost na slunci je slabší asi jako u lg ale dá se to ;-)
Huawei ascend Y300

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Technické parametry

Příspěvek od mitsuu84 »

Nevím no,ale hodně lidí tvrdí že oproti G300 je Y300 horší co do displeje.A G300 má ségra takže sem srovnával a G300 je na tom líp.Ale když používáš jen Y300 tak ti to nepřijde a já sem spokojenej s tímhle mobajlem.A na každým mobilu si člověk při srovnání něco najde,jak sem psal vejš,když sem položil vedle G300 HTC evo, tak sem huawei záviděl ty barvy a to je EVO i dnes o minimálně třídu vejš a displej na mě najednou působil zašedle a bilá barva nevýrazně :D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Leonardis
Příspěvky: 621
Registrován: 25. 12. 2012 18:38
Zařízení: Lenovo K5 Note
Firmware: Android 6.0
Operátor: T-Mobile
Bydliště: Liberecký kraj CZ

Re: Technické parametry

Příspěvek od Leonardis »

co komunita na tento telefon ohledně vývoje ROM??? A modaco?

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Technické parametry

Příspěvek od Puget »

Z toho co jsem zatím viděl na modacu jsou tam jenom kernely. Blíže jsem to nezkoumal ale podle nadpisu by to měly být kernely.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

kuklukuklku
Neregistrovaný uživatel

Re: Technické parametry

Příspěvek od kuklukuklku »

google htcmania g510 jsou tam romky i pro y300 ;)

Odpovědět