Přidej se

Y300 Root

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
luba341
Neregistrovaný uživatel

Re: Y300 Root

Příspěvek od luba341 »

Supersu-root jsem nainstaloval , pak reset a ikonu v tel .mám.

luba341
Neregistrovaný uživatel

Re: Y300 Root

Příspěvek od luba341 »

luba341 píše: supersu-root jsem nainstaloval , pak reset a ikonu v tel .mám.
takže není rootlej. Pokouším se znovu ,ale nemůžu se dostat na boot obraz --držím volume +power a nic

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Y300 Root

Příspěvek od mitsuu84 »

Postupovals podle toho návodu?Do fastbootu se dostaneš tím power+ volume-,držet aspon 10sek a fastoot je jen loho huawei,žádná další volba nebo menu to nemá.Pokud si zadal ten kod a vše proběhlo v pořádku měl by bejt bootloader odemknutej.Pak musíš nahrát recovery(do něj se pak dostaneš power+ volume+) a v něm pak flash root a v menu aplikací bys měl mít novou aplikaci SuperSU.A myslímm že musíš mět vypnutý v nastavení Rychlé zavádění.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

luba341
Neregistrovaný uživatel

Re: Y300 Root

Příspěvek od luba341 »

Mám tam recovery: jak dlouho to trvá? 5min a nic Na tel svítí řádek :reboot system now

wertz
Neregistrovaný uživatel

Re: Y300 Root

Příspěvek od wertz »

A muzu jako root flashnout i tuhle root aplikaci?https://play.google.com/store/apps/deta ... XJ1c2VyIl0.
je tam i zip pro flashovani:http://www.google.com/url?q=http://down ... e82Du1g2BA

Uživatelský avatar
Microsheep
Příspěvky: 14
Registrován: 12. 5. 2013 14:14
Zařízení: Y300

Re: Y300 Root

Příspěvek od Microsheep »

Samotné aplikace superuser nebo superSU ap. jsou ti k ničemu, když nemáš root. A nainstalování aplikace ti root nezajistí.

wertz
Neregistrovaný uživatel

Re: Y300 Root

Příspěvek od wertz »

@microsheep :nemam?myslel jsem ,ze pokud mam odemceny bootloader,nainstalovanou recovery z prvni stranky tak ze k uplnemu ovladnuti telefonu je uz jen treba flashovat nejakou z rootovskych appek superSU,superuser nebo mnou dotazovany open source superuser od prosluleho vyvojare Koushika(autor ROM manageru,Helium,Tether,DeskSMS)-jen mi neni jasne,jestli muzu pouzit primo zip z jeho stranek(druhy link)nebo ten archiv k flashovani musi byt upraveny primo pro konkretni model telefonu (kdyz jsou v navodu z 1.stranky je pripraven SuperSU-ROOT.zip)a nechci si zkousenim na vlastni pest posrat telefon...

Uživatelský avatar
Microsheep
Příspěvky: 14
Registrován: 12. 5. 2013 14:14
Zařízení: Y300

Re: Y300 Root

Příspěvek od Microsheep »

Chápu v tom případě ano, nejsem si jistej, ale podle mě by tam šel i ten superuser, těžko říct pro jistotu, bych tam asi šoupl toho superSU.

luba341
Neregistrovaný uživatel

Re: Y300 Root

Příspěvek od luba341 »

Tak se mi to nějak nedaří .Není někdo poblíž Jeseníku?

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Y300 Root

Příspěvek od mitsuu84 »

Podle toho návodu to je lehký a je tam vše potřebný..odemčení bootloaderu,recovery i .zip balíček s root a SuperSU..Pak když to máš rootlý mužeš si nahrát jinou recovery nebo jinou SuperSU aplikaci stáhnout z marketu třeba.Ale to prvně bych dělal dle toho návodu,pač je odzkoušenej a není na tom co pokazit a telefon rootneš raz dva.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět