Přidej se

Oznámení pro e-mail

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
tonny24
Příspěvky: 8
Registrován: 7. 5. 2013 9:29
Zařízení: Huawei Y300

Re: Oznámení pro e-mail

Příspěvek od tonny24 »

Jedu přes mobilní data. Odhadem z 90 % mi telefon oznámí mail hned, ale bohužel je tu ještě 10 %, kdy k oznámení nedojde nebo je to s odstupem i několika hodin. U G300 jsem na toto nenarazil, proto mě to u Y300 hodně štve :(

Uživatelský avatar
Standa2011
Příspěvky: 156
Registrován: 14. 4. 2013 9:39
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Firmware: B197 My Custom

Re: Oznámení pro e-mail

Příspěvek od Standa2011 »

Máš v nastavení sítě povolené stále zaplá mobilní data? Mám K-9 mail a google účet a vše oznamuje hned.

tonny24
Příspěvky: 8
Registrován: 7. 5. 2013 9:29
Zařízení: Huawei Y300

Re: Oznámení pro e-mail

Příspěvek od tonny24 »

Aha, nemám. Znamená to, že bez této volby může telefon v nečinnosti odpojit datové přenosy? U G300 jsem tuto volbu neměl zapnutou a maily chodily bez problémů.

Uživatelský avatar
Standa2011
Příspěvky: 156
Registrován: 14. 4. 2013 9:39
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Firmware: B197 My Custom

Re: Oznámení pro e-mail

Příspěvek od Standa2011 »

Myslím, že to funguje jako nastavení Wi-fi v režimu spánku. Pokud to nenastavíš,tak v režimu spánku se ti wi-fi odpojí. U mobilních dat to bude podle mě podobný..

Uživatelský avatar
majky666
Příspěvky: 69
Registrován: 28. 7. 2013 23:51
Zařízení: Huhlavej Ascend Y300
Firmware: nějaká
Operátor: mobil.cz

Re: Oznámení pro e-mail

Příspěvek od majky666 »

Jak má být wifi nastaveno, aby bylo aktivní i v režimu spánku a upozornění mi chodily?

Edit: přes mobilní data mi upozornění chodí normálně.

jirka35
Příspěvky: 1
Registrován: 1. 2. 2019 5:00

Re: Oznámení pro e-mail

Příspěvek od jirka35 »

Já jsem měl stejný problém. Telefon přešel do režimu spánku a po cirka 10 až 15 minutách se odpojil od wifi i když jsem měl v rozšířeném nastavení wifi určeno, že má být připojený i v režimu spánku. Hledal jsem na webu různé možnosti řešení, protože takto postižených telefonů i tabletů je asi dost. Jsou i různé aplikace, které připojení údajně stabilizují. Nic mi nefungovalo, zvukový signál příchozího mailu se ozval až v okamžiku rozsvícení displeje. Nakonec jsem to vyřešil jednoduše. Zařídil jsem si posílání SMS zprávy o doručeném mailu. Služba je zdarma a výhodou je, že funguje i u "obyčejných" mobilů, které nejsou připojené k internetu nebo u těch, které využívají k připojení pouze domácí wifi.

Odpovědět