Přidej se

Rady pro androidovského začátečníka

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
rekvy1
Neregistrovaný uživatel

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od rekvy1 »

díky už jsem to našel

brox
Příspěvky: 1
Registrován: 16. 8. 2013 11:51

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od brox »

Zdravim, mam Huawei Y300 a potreboval by som vypnut zosilnujuce zvonenie, nikde to neviem najst. Ked som dade von a necitim vybrovanie tak vela krat sa mi uz stalo ze som nestihol zodvinut len koli tomu ze mobil zacal zvonit nahlas velmi neskoro. Neviete nahodou kde sa to da vypnut?
vdaka

nikkixx
Neregistrovaný uživatel

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od nikkixx »

Zdravím,
mám y300. A chtěl bych se zeptat zda jde odstranit takový ten seznam, když chcete psát novou sms, tak tam naskočí seznam s posledníma volanými (komu byli odeslány sms) čísly.. Dá se ten seznam nějak smazat? Nebo tam bude strašit napořád? Pátrám už pár dní a zatím to vypadá beznadějně.

Díky za odpověď, případně radu :)

TeeJay
Příspěvky: 103
Registrován: 3. 5. 2013 19:11
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat 4.4.2 :)
Operátor: T-Mobile

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od TeeJay »

Vyber někoho z nich podržením prstu na něm a klikni na koš :) tím můžeš mazat jednotlivý konverzace

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od Návštěvník »

Nemyslel jsem mazání konverzací.. to by bylo moc jednoduchý.. :) ale dáš vytvořit novou sms... a pod oknem kam se vkládá číslo či kontakt komu sms chceš odeslat se ti ukáže seznam kontaktů se kterými jsi už byl v kontaktu (sms či volání)

TeeJay
Příspěvky: 103
Registrován: 3. 5. 2013 19:11
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat 4.4.2 :)
Operátor: T-Mobile

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od TeeJay »

Už to vidím. Používám ale Free SMS Sender a tam tenhle seznam neskáče, jak ho smazat ti ale neporadím

nikkixx
Neregistrovaný uživatel

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od nikkixx »

Mě totiž přijde že to snad ani mazat nejde.. :/ i tak díky..;)

AA33
Příspěvky: 10
Registrován: 1. 12. 2013 21:25
Zařízení: Huawei Y300

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od AA33 »

Zapamatuje si HuaweiBackUp i komplet nastavení telefonu ?

Myslím tím plochu, rozmístění kontaktů atd. ? Před pulrokem jsem reinstaloval telefon a mám pocit, že mi vylezla prakticky tatáž kopie telefonu. Jenže už si nejsem jist na 100%. Dnes jsem opět potřeboval restore, provedl jsem a sice všechny SMS a aplikace jsou zpět, ale jejich symboly jsou rozházené po všech obrazovkách, jednotlivé kontakty, vytažené na plochu zmizely a fotky u nich se vůbec vypařily. Aplikace RingoPro (pro přidělení zvonění jednotlivým kontaktům, ještě rozděleno na SMS a tel. - neporadíte lepší ? Každou chvíli se nastavení vymaže...) čistá jak lilie.
Systémová nastavení - něco zůstalo, něco jsem musel přenastavovat znovu. Nic s ROM jsem nikdy neprováděl...


Někdo tu doporučoval Titanium. Ten umí udělat komplet zálohu ?

Uživatelský avatar
raolsa
Příspěvky: 21
Registrován: 9. 1. 2014 21:58
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Firmware: B195
Operátor: O2
Bydliště: Semily

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od raolsa »

AA33 píše:3. Dotaz spíše ke starému telefonu. Jelikož jsem přehodil SIM do nového, je možné, že najednou navigace Sygic má problémy s nalezením družic (prostě nenajde dostatečný počet a píše, že je nejspíše chyba na HW) , když dosud fungovala bezchybně a SIM by na to neměla mít vliv ?
Díky za odpověď na jakoukoliv otázku. :?
Ahoj, mám podobný problém. Předevčírem jsem instaloval jsem Sygic 13.4.2 (přešel jsem z bezproblémového 13.4.1) a dnes jsem zjistil, že navigace se vůbec nechce připojit na satelity. I na volném prostranství. Sice Sygic ukazuje asi 8 družic s různě silným signálem, ale stále píše "Nedostatečný signál pro navigaci". Zkoušel jsem i aplikaci "Mapy" a je tam stejný problém. Sice "Mapy" se po pár kilometrech tak nějak chytila, ale po zastavení na semaforech pod mostem s jinou silnicí se poloha přehodila na tu horní silnici a už se navi až do cíle nechytila - ukazovala mi aktuální polohu cca půl kilometru jinde než jsem byl. (Zřejmě poloha vysílače operátora).
Teď doma u compu mi to ukazuje dvě družice s cca čtvrtinovým signálem, ale polohu cca 300 metrů jinde.
Do té přeinstalace mi to chodilo perfektně.
Neví někdo v čem může být chyba?

p.s. Když zapnu wifi tak se poloha zpřesní, ale po vypnutí je to zase v pytli. Restarování telefonu nepomohlo.

Uživatelský avatar
raolsa
Příspěvky: 21
Registrován: 9. 1. 2014 21:58
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Firmware: B195
Operátor: O2
Bydliště: Semily

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od raolsa »

Nikdo neví??? :cry:

Odpovědět