Přidej se

Rady pro androidovského začátečníka

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od Puget »

1) Nastavení/Obrazovka/Režim spánku.?

2) Zrovna prohlížeč mi toto nedělá. Nevím v čem je chyba.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
creeperman
Příspěvky: 7
Registrován: 23. 7. 2013 12:24
Zařízení: HUAWEI ascend y300
Operátor: Vodafone

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od creeperman »

Ahoj jak skoro všichni výte psal sem dotaz na výdrž baterie cestou na dovolenou,psal sem tam ze muzete spat i nejake hry jelikož nikdo neodepsal :D tak píši sem,prosím mohli by jste sem někdo(kdokoliv) napsat jaké hry hrajete na svém miláškovi??? :D,klidně můžou být i nějaké dobré filmy/serialý,nebudu se bránit ani různým prográmkum(vaše oblíbené :D)
hry ktere sem uz hral na mem EX-tabletu(made in china :D jak jinak :D)-Hill climb racing,subway surfer,pou <-- tyto hry prosím nepište :)
filmy/seriály ktere už sem viděl tolikrát že je snad znám na spamět :D :D-simpsonovi ( do 22.serie znam skoro vse),futurama ( pet znam skoro vse az do 6 serie,7 a 8 sem videl par dilu :) )hvězdnou branu( myslim zaklad čili SG1,tu znám uplně po zpátku :D )
takže by bylo dobré pokud by jste sem nepsali tyto hry/filmy/serialy :)
s pozdravem creeperman .)
Pozvedněme krumpáče a dejme se do toho :)Kdo hraje minecraft tak napiste muzeme spolu zahrat :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od Puget »

Hvězdná brána :3 :D
Viděl jsi i SGU? Zatím je jenom s titulky. Btw, existuje i hra na androidy stargate. :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
creeperman
Příspěvky: 7
Registrován: 23. 7. 2013 12:24
Zařízení: HUAWEI ascend y300
Operátor: Vodafone

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od creeperman »

jj o Sg na mobil vim :) ale SGU uz mi prijde takove nanic :( proste nejlepsi je atlantida a SG1 :D (atlantidu sem videl par dilu :D )

mimo toto tema: stejne si myslim že by wreiti (z Atlantidy) porazily Goauldy :D(SG 1) :D byl by to docela kruty fight¨
Goauldi se svymy hataky a alkeši a wreiti se svýmý Křižníky a šipkami :D
Pozvedněme krumpáče a dejme se do toho :)Kdo hraje minecraft tak napiste muzeme spolu zahrat :)

sedli
Příspěvky: 19
Registrován: 7. 7. 2013 21:50
Zařízení: Ascend Y300
Operátor: mobil.cz

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od sedli »

Tak další věc, u Y300 nelze při nahrávání videa dát pauzu ? Jde pouze zapnou a opětovným stiskem se nahrávání záznamu ukončí...nedá se ničím na moment přerušit a poté pokračovat v nahrávání...nebo jde? Ten telefon mě pořád překvapuje..:-/
Live to Ride, Ride to Live...

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od Puget »

Admin tu není, pojďme spamovat s OT! :D
Ti wraithi by celkem měli důvod k nám do galaxie zavítat, jelikož ti goauldi žijí až moc dlouho. :D
Spíše by mě zajímali Furlingové ty jsem snad nikde neviděl. :D
Televizní společnost co SGU platila asi měla stejný názor na to, že je to o ničem, jelikož to po sériích stopla.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
creeperman
Příspěvky: 7
Registrován: 23. 7. 2013 12:24
Zařízení: HUAWEI ascend y300
Operátor: Vodafone

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od creeperman »

Tak ale musis rict ze by to byl krutopřísnej fight :D ( podle mně by vyhrály wreiti už jen proto že v sobě nenoijou hada :D ale jenom tě pouze vysají :D ake zas si třeba představ: Wreiti vs. Asgarde :D nebo Wreiti vs. Antikove :D nebo Wreiti vs. Tolánci :D i když tolánci by asi prohrály :D :D)
no nic to bylo mimo téma ted bych rád nějaké ty aplikace :D :D
Pozvedněme krumpáče a dejme se do toho :)Kdo hraje minecraft tak napiste muzeme spolu zahrat :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od Exp »

S diskuzí o hrách pokračujte prosím sem: viewforum.php?f=6 :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

rekvy
Příspěvky: 26
Registrován: 22. 4. 2013 16:08
Zařízení: Huawei Y300

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od rekvy »

Zdravím,

mohl by mi někdo poradit, jak vypnout automatické aktualizace z obchodu? Jde mi hlavně o zablokování aktualizace cg tranzit. Vždycky když zapnu wifinu, tak se mi to samo aktualizuje a docela už mě to vytáčí, chci tam mít pořád tu starou verzi. Jinak mi ty aktualizace na ostatní aplikace nevadí. Díky za rady.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Rady pro androidovského začátečníka

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Je to v nastavení aplikace Google Play. Je tam položka "automatické aktualizace" a tam si zatrhni "neaktualizovat aplikace automaticky".
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět