Přidej se

neoriginálny usb kábel

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
balu
Příspěvky: 3
Registrován: 10. 6. 2013 19:05

neoriginálny usb kábel

Příspěvek od balu »

Ahoj, mám v pláne kúpiť si autonabíjačku do auta, niečo na tento spôsob: http://www.alza.sk/belkin-f8j056cw-cern ... tm#recenze ale v balení k Y300 bol dosť krátky micro usb kábel, keby som kúpil neoriginálny, povedzme 2m dlhý (aby do dosiahlo k držiaku na skle), nebude to robiť problémy? Má s tým niekto skúsenosti? Poprípade nejaké tipy, čo kúpiť? Lebo viem, že mi kedysi blbol externý disk, keď som sa snažil použiť neorigo kábel...

Uživatelský avatar
Microsheep
Příspěvky: 14
Registrován: 12. 5. 2013 14:14
Zařízení: Y300

Re: neoriginálny usb kábel

Příspěvek od Microsheep »

Těžko říct jestli to pofaká, možná by mohlo. Při vyšším výkonu by pak mohl být problém, že by to dostatečně nedobíjelo. Musíš nejspíš vyzkoušet, 2m sice není zas tak moc ale přeci jen. Kdyby nenabíjelo musel bys koupit aktivní kabel http://www.alza.sk/usb2-0-prodluzovaci- ... 114770.htm (samozřejmě to nemusí být na alze, můžešk oupit klidně na ebay a ušetřit pár stovek)

TeeJay
Příspěvky: 103
Registrován: 3. 5. 2013 19:11
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: SlimKat 4.4.2 :)
Operátor: T-Mobile

Re: neoriginálny usb kábel

Příspěvek od TeeJay »

Na externí wi-fi používám 5m prodlužovací micro-USB - USB kabel a není problém, problém nastává, až když se spojí více prodlužovaček. Myslím, že 2 m by měly bejt v pohodě, nedělal bych si s tím zas takový vrásky :)

Uživatelský avatar
Jimmy.Fox
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 5. 2013 16:54
Zařízení: Huawei Y300
Firmware: B199
Operátor: T-M

Re: neoriginálny usb kábel

Příspěvek od Jimmy.Fox »

Koupil jsem obyč 2m kabel z CZC za nějakých 50 Kč a absolutně bez problému ;)

parezzbablu
Příspěvky: 62
Registrován: 8. 2. 2013 14:31
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Firmware: B199

Re: neoriginálny usb kábel

Příspěvek od parezzbablu »

Já teda nevím, ale spíše bych si koupil kabel i s autokoncem, kdy nebudu potřebovat redukci. Tento kabel budu mít furt v autě neemusím, řešit jestli jsem ho zapoměl nebo nezapoměl doma. Já totiž nesnáším, když musím něco stěhovat z auta do dom a zpět. Mám kabel v autě s autokoncem. Doma na stole nabíječku klasickou a v baglu s notebookem nosím sólo datrovej kabel.
do auta např tohle: http://www.alza.cz/nabijecka-do-auta-ha ... 254533.htm ale osobně mám raději kroucenej kabel...

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: neoriginálny usb kábel

Příspěvek od mitsuu84 »

to parezzbablu:To co píšeš má výhodu.Ale zas samostatnej auto adapter a kabel má taky výhodu,hlavně když někdo má dva telefony a každej jiný připojení(micro usb,mini usb,nebo třeba uplně jinej) a uplně jiný má třeba navigace nebo foták.Pak ti stačí jen adapter do autozapalovače jeden a různý káble,který mužeš nechat v autě jen za učelem dobíjení v autě.A kabel tě vyjde levnějc jak třeba 3 komplet autonabíječky.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

parezzbablu
Příspěvky: 62
Registrován: 8. 2. 2013 14:31
Zařízení: Huawei Ascend Y300
Firmware: B199

Re: neoriginálny usb kábel

Příspěvek od parezzbablu »

Jasně souhlas. Mám řešení vhodný pro sebe. Navigačka je v telefonu :-) To byl hlavní důvod proč jsem před 5-ti lety přešel na chytrej telefon.
Jinak na dlouhý cesty na dovolenou atp. vozím pod sedadlem měnič 12V DC na 230V AC, aby se děti po cestě mohli koukat na noťasu na pohádky.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: neoriginálny usb kábel

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak já mám taky navigace v telefonu a v autě jednu autonabíječku klasickou s micro usb.Jen mě napadlo,že někdo třeba dává přednost klasické navigaci,nebo má aj druhej telefon s jiným konektorem,nebo foták,kterej má třeba zas uplně jinej konektor atd.Takže někomu se hodí jen adapter a zvlášt kabely a někomu zas stačí jedna komplet autonabíječka.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět