Přidej se

Jakou aplikaci na nahrávání hovorů?

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
soundr
Příspěvky: 1
Registrován: 11. 7. 2013 14:37
Zařízení: huawei Y300
Operátor: T-mobile

Jakou aplikaci na nahrávání hovorů?

Příspěvek od soundr »

zdravím,má někdo na tomto telefonu nainstalovanou funkční aplikaci na záznam hovoru.Myslím ne jenom záznam mikrofonu ale i sluchátka.

charper
Neregistrovaný uživatel

Re: Jakou aplikaci na nahrávání hovorů?

Příspěvek od charper »

Pouzivam Zaznam hovoru od CleverMobile. Bohuzel protistrana je slyset dost slabe.

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Jakou aplikaci na nahrávání hovorů?

Příspěvek od michalkalensky »

V telefonu je na to systémová app jmenuje se Záznam zvuku ;)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jakou aplikaci na nahrávání hovorů?

Příspěvek od Puget »

Ta ale nenahrává hovor ne?
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Jakou aplikaci na nahrávání hovorů?

Příspěvek od michalkalensky »

Řekl bych že ano :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jakou aplikaci na nahrávání hovorů?

Příspěvek od Puget »

A jak se nahravá?
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Jakou aplikaci na nahrávání hovorů?

Příspěvek od michalkalensky »

normálně to zapneš :D Červeným tlačítkem ;)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jakou aplikaci na nahrávání hovorů?

Příspěvek od Puget »

Myslel jsem při hovoru. Tam to není.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
syberius
Příspěvky: 161
Registrován: 11. 9. 2013 8:22
Zařízení: Huawei Y300, Samsung N8000

Re: Jakou aplikaci na nahrávání hovorů?

Příspěvek od syberius »

Vyřešil někdo to nahrávání hovorů? Mě všechno funguje tak,že je protistrana slyšet jen velmi slabě.

moorhuhn
Příspěvky: 2
Registrován: 29. 9. 2013 15:39
Zařízení: Gigabyte GS202+

Re: Jakou aplikaci na nahrávání hovorů?

Příspěvek od moorhuhn »

Ahoj všem,
před 14 dny jsem koupil svému tatíkovi Huawei Y300-0100 a pěkně jsem se natrápil s jeho úpravou k "obrazu svému". Nejdřív jsem se týden a půl dohadoval s Huawei o odblokovací kód, protože mi to přes ty jejich stránky na požádání nějak nešlapalo... No a potom jsem udělal Unlock bootloader a ROOT, ale pořád mi nešlo nahrávat obousměrnou komunikaci a nešla nainstalovat navigace Tomtom. Tak jsem do mobilu nahrál custom ROM "Fusion X Beta 6.1 (B194) (Tillaz)" a konečně jsem spustil i Tomtoma.

Pak jsem během jednoho dne,který jsem proseděl u PC (a prohledáváním různých fór) vyřešil i nahrávání a to teď funguje naprosto skvěle - obě strany jsou perfektně slyšet! Jsou k tomu potřeba dvě aplikace - alespoň u mě (CallRecorder v v 1.4.6 od skvalex a CR Player Pro). Kdyby náhodou někdo nevěděl, kde může patřičné programy "koupit", nebo je nemohl sehnat, ozvěte se na SZ a já Vám poradím :-)

Důležité je v nastavení CallRecorderu nastavit na kartě Nahrávání//obecné/
Zařízení "jiné"
Metoda - Nahrávací metoda "jádro (vyžaduje ROOT)
Jádro - Nastavení nahrávání jádra - Formát nahrávání hovorů - AMR (do WaV to prostě nenahrává, i když tam ta možnost je)

Důležité: v CallRecorderu v Nastavení/Přehrávač zvuků je důležité vypnout hned tu první možnost"Použít předvolený přehrávač", alespoň u mě to tak je, protože nahrávka nejde přehrát (jde, ale asi nefunguje dekodér AMR a zní to hrozně)

Pro přehrávání jsem nainstaloval a použil CR Player Pro. (pokud budete mít v CallRecorderu vypnutý předvolený přehrávač, tak se Vám po kliknutí na nahrávku v CallRorderu tato spustí rovnou přes CR Player, nebo, když máte přehrávačů víc, zeptá se, který chcete použít)

To je vše, myslím, že nahrávání půjde i bez custom ROM, ale určitě musí být unlock bootloader - přeji mnoho úspěchů... :-)

Martin
Naposledy upravil(a) moorhuhn dne 30. 9. 2013 12:20, celkem upraveno 2 x.

Odpovědět