Přidej se

ukončení hovoru

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
jackuzza
Neregistrovaný uživatel

ukončení hovoru

Příspěvek od jackuzza »

Když dotelefonuji zůstane mi displej pořád zablokovaný, takže nemůžu hovor ukončit. Musím počkat až ho ukončí druhá strana. Je to docela otravné. Jde ukončení hovoru nějak nastavit třeba na nějaké tlačítko? Děkuji

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: ukončení hovoru

Příspěvek od Puget »

Hovory jde prý vypínat power tlačítkem.
Budeš mít možná trošku zašpiněný proximity senzor, takže je displej pořád vypnutý. A pokud by to byla vada softwaru tak by mělo pomoct tovární nastavení.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: ukončení hovoru

Příspěvek od Návštěvník »

díky ... už asi vím čím to bylo, máme s manželkou stejný telefon, tak jsem si přes nápis huawei vepředu nalepil malou nálepku ať si ho hned poznám, myslel jsem, že to nebude mít žádný vliv, teď jsem to sunal a je to v oukeji :lol:

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: ukončení hovoru

Příspěvek od Puget »

Na odlišení by byl asi lepší nějaký barevný obal, třeba ty bys měl modrý a ona červený. :D Nebo nálepka na zadní stranu.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: ukončení hovoru

Příspěvek od Exp »

:) jo no. Vedle sluchátka je čidlo. Na nálepky pozor. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: ukončení hovoru

Příspěvek od Pavel »

Taky me to obcas zlobi a to tam samolepku nemam.Kdyz zacnu volat nebo mi nekdo vola tak je obrazovka cerna a ja nevim kdo mi vola a ani nemuzu prijmout hovor.Pri ukonceni hovoru musim dat sipku zpet aby se mi rozsvitil displej a mohl jsem ukoncit hovor.Nekdy to takhle blbne,jindy je to v poradku.
Tak nevim cim to je?
Spinavy senzor?
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

larrz
Neregistrovaný uživatel

Re: ukončení hovoru

Příspěvek od larrz »

Jedna možnost tu je.
Android verze 6, mobil Black view.
NASTAVENÍ - PŘÍSTUPNOST - VYPÍNAČ UKONČÍ HOVOR.
Takže když zapnete tuto volbu ( Vypínač ukončí hovor), stane se to, že když po hovoru zmačknete tlačítko, kterým se spuští mobil. ukončí se hovor. Problikne na krátkou dobu obrazovka s ukončením hovoru a mobil zhasne.
Pak znovu zmačknete tlačítko a mobil jede dál.

Lubomir Malar
Neregistrovaný uživatel

Re: ukončení hovoru

Příspěvek od Lubomir Malar »

Nemůžu ukončit hovor tlačítkem. Díky za radu. Tel. Sony xperia. Malar

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: ukončení hovoru

Příspěvek od Exp »

Stáhni aktualizace a restartuj telefon. Jestli to nepomůže tak tovární nastavení a obnovíš to do původního stavu.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět