Přidej se

Sloučení vnitřní paměnti

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
toty
Příspěvky: 8
Registrován: 16. 7. 2013 12:29
Zařízení: Huawei Y300

Sloučení vnitřní paměnti

Příspěvek od toty »

Ahoj, nevíte, zda-li lze v telefonu sloučit vnitřní paměnt s vnitřní "vestavěnou SD kartou" ?
Teď jsem to dělal na telefonu jiné značky a přijde mě to "užitečnější" než mít vnitřní paměť, vnitřní SD kartu a ještě vnější SD kartu.
Pokud se tu to řešilo, tak se omlouvám,ale nenašel jsem to...

honzyn25
Příspěvky: 197
Registrován: 4. 7. 2013 23:10
Zařízení: Xiaomi Hongmi a y300
Firmware: Miui 4.2.2 a CM 10.1
Operátor: Mobil.cz
Bydliště: U Founu

Re: Sloučení vnitřní paměnti

Příspěvek od honzyn25 »

Taky me to napadlo,bylo by to urcite lepsi. Takhle vubec nevyuzijeme vnitrni pamet.

toty
Příspěvky: 8
Registrován: 16. 7. 2013 12:29
Zařízení: Huawei Y300

Re: Sloučení vnitřní paměnti

Příspěvek od toty »

Stále hledám řešení tohoto problému a začíná mě to pěkně štvát. Moc neřeším, kam se jaká aplikace nainstalovala a teď jsem zkusil stáhnout mapy.cz do mobilu a dozvěděl jsem že nemám místo....haha ..na SD kartě je místa dost,ale ta blbá aplikace se to snaží natlačít do vestavěné SD karty, kde asi již není místo...

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Sloučení vnitřní paměnti

Příspěvek od Exp »

Nešlo by to obejít přes aplikaci Link2SD? Ta umí instalovat aplikace přímo na kartu. Je ale potřeba root.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

toty
Příspěvky: 8
Registrován: 16. 7. 2013 12:29
Zařízení: Huawei Y300

Re: Sloučení vnitřní paměnti

Příspěvek od toty »

Dá se to obejít (link2SD mě nejak nefunguje, root mám),ale je to zbytečný opruz. 2 SD karty v telefonu mi nic nepřináší, jen je to zbytečná starost, že všechno hledáš na 3 místech. V telefonu a na 2 SD kartach...

aadam
Příspěvky: 12
Registrován: 29. 8. 2013 12:04
Zařízení: Huawei Asced Y300

Re: Sloučení vnitřní paměnti

Příspěvek od aadam »

Exp píše:Nešlo by to obejít přes aplikaci Link2SD? Ta umí instalovat aplikace přímo na kartu. Je ale potřeba root.
Ja mám aplikaciu AppMgrIII (predtým som ju používal v inom telefone) a neviem presúvať programi na SD. Telefón je rootnuty. V aplikaácií mi píše niečo také, že nemá instalovanú SD kartu alebo telefón takúto funkciu nepodpruje. Čo s tým?

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sloučení vnitřní paměnti

Příspěvek od mitsuu84 »

Máš v nastavení uložiště,přepnuto na SD kartu?Já používám Link2sd a když sem měl preferovanou pamět interní,link2sd mi nefungoval,přepl sem preferovaný uložiště SD karta a vše šlape.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

toty
Příspěvky: 8
Registrován: 16. 7. 2013 12:29
Zařízení: Huawei Y300

Re: Sloučení vnitřní paměnti

Příspěvek od toty »

A k cemu mas ted tu vnitrni pamet? K nicemu co? Lin2sd me funguje, sd kartu mam jako primar a vnitrni pamet k ho..u :(

Uživatelský avatar
LukasA
Příspěvky: 388
Registrován: 6. 1. 2014 22:20
Zařízení: Huawei Ascend y300
Firmware: Náhodná KitKat ROM
Operátor: O2

Re: Sloučení vnitřní paměnti

Příspěvek od LukasA »

toty píše:teď jsem zkusil stáhnout mapy.cz do mobilu a dozvěděl jsem že nemám místo....haha ..na SD kartě je místa dost,ale ta blbá aplikace se to snaží natlačít do vestavěné SD karty, kde asi již není místo...
Já nevím jak tobě ale mě se při stahování map ukáže na výběr jestli to chci uložit na sdcard1( microSD) nebo sdcard0 (vnitřní SD).. ovšem pokud si neprohodil úložiště

Odpovědět