Přidej se

Jak používáte android telefon?

Android fórum, obecná diskuze, novinky, zkušenosti
Uživatelský avatar
Punkevník
Příspěvky: 69
Registrován: 13. 11. 2012 20:52
Zařízení: Asus Zenfone 2
Operátor: Kaktus/Vodafone
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak používáte android telefon?

Příspěvek od Punkevník »

Na google svůj současný účet mám rok a půl (začalo to mailem, původní na seznamu je zaspamovanej), cca od doby, kdy jsem začal používat Chromáka jako defaultní prohlížeč.
Mobil používám na občasné hraní, hlidání času při prohlídkách v jeskyni (klasický hodiny na lockscreenu) a nyní ji jako wifi hotspot na chalupě (Zrovna mi proudí net přes G300, 200kbps - kvalitka, ale lepší než nic :D) a kontrola mailů, skype.
Jinak občas použiju teamviewer když jsem v posteli a nechce se mi lézt ke komplu a airdroidem si kopíruju fotky z mobilu do pc.
A dále jej mám jako budík, jak do školy tak do jeskyně :D
Taky si občas zapnu Ingress :)
Siemens A35 > Siemens M55 > Sony Ericsson K320i > Samsung S5230 > Huawei Ascend G 300 > ZTE Blade L2 > Asus Zenfone 2 > Honor 9

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jak používáte android telefon?

Příspěvek od Puget »

seká se ti teamviewer? mě se celkem sekal a klávesnice se nedá používat na hraní třeba flashovek třeba na superhrach abych chodil tak musím tapovat pořád na d nejde to držet, ale to je jenom maličkost oproti těm reklamám co tam byly.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Punkevník
Příspěvky: 69
Registrován: 13. 11. 2012 20:52
Zařízení: Asus Zenfone 2
Operátor: Kaktus/Vodafone
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak používáte android telefon?

Příspěvek od Punkevník »

Plynulé to není, odhaduju to tak na +-10fps ale já tam většinou odklikám vlaky v trainstationu a případně se kouknu na jednom fóru do chatu a malé fps mi ani nevadí a flashovky jsem nezkoušel a ani to podle mě nemá cenu zkoušet
Siemens A35 > Siemens M55 > Sony Ericsson K320i > Samsung S5230 > Huawei Ascend G 300 > ZTE Blade L2 > Asus Zenfone 2 > Honor 9

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jak používáte android telefon?

Příspěvek od Puget »

ty flashovky jsem zkoušel jenom tak pro zajímavost nic jsem od toho nečekal. :)

je to dlouho co jsem to zkoušel, ale myslím si, že pomohlo dát si menší rozlišení.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět