Přidej se

Používáte antivirový program?

Android fórum, obecná diskuze, novinky, zkušenosti
Dvid
Neregistrovaný uživatel

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od Dvid »

Mám v G300 nainstalovaný Avast. Funguje bez problémů.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od Puget »

nový jednoduchý dobře vypadající antivirus :) https://play.google.com/store/apps/deta ... l2aXJ1cyJd
existuje i placená verze cca5$ na rok
tento developer vydává i anti-theft taky placený jestli si někdo tyto věci kupuje může o to projevit zájem :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

alexxiss
Příspěvky: 13
Registrován: 24. 4. 2013 18:36
Zařízení: Huawei Y300
Operátor: O2

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od alexxiss »

chci se zeptat, četl někdo oprávnění na ZonerAntivirus Free? nějak tomu nerozumím, můžete mi to vysvětlit? Nechce se mi instalovat antivirus, když by měla aplikace k tomuto všemu přístup.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od Puget »

V Baidu si můžeš nastavit oprávnění k aplikaci a nebo by to mělo jít i luckypatcherem
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Sailes251
Příspěvky: 100
Registrován: 25. 4. 2013 10:54
Zařízení: Huawei Ascend G-300
Firmware: CyanogenMod 9.1 R10
Operátor: o2
Bydliště: Slovenská Republika

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od Sailes251 »

Ja nepoužívam žiadny antivírusový program , z jedného dôvodu keď niečo inštalujem tak si to najprv overím či to nieje nejaký blbosť , vír atď. + do kým nepoužívate Internet Banking v mobile je vám to na prd :-) IB používam iba na PC :-) čiže tak .. :D
Saválo Rytmus katéé :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od mitsuu84 »

Já mám v LG avast a v Y300 mám ted na zkoušku Advanced Mobile Care.Je v češtině,má krom antiviru i další funkce a baterku sem si nevšim že by nějak žral :D https://play.google.com/store/apps/deta ... rch_result
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

vaclav606
Příspěvky: 4
Registrován: 18. 5. 2013 16:21
Zařízení: Huawei G300
Operátor: O2, Mobil.cz

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od vaclav606 »

Já používám AVG Free antivir. Občas se mi zobrazí při instalaci nějaké aplikace že je nebezpečná a tak hned odinstaluji.

tulipan
Příspěvky: 28
Registrován: 10. 5. 2013 12:51

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od tulipan »

Tak mám nainstalovaný Zoner, ale nevím, nevím... Když je vše O.K., tak je ikonka aplikace ve stavovém řádku zelená, dám oskenovat komplet celý telefon i kartu SD a vše ukazuje v pořádku (ikona stále zelená), ale pak si pustím hru (kterou už předtím oskenoval, že je v pohodě)a když pak hru ukončím, tak ikonka ve stavovém řádku je najednou bílá. Nevíte čím by to mohlo být? Uvažuju proto o změně antiviru na Avast. Je možný mít v Androidu zároveň dva antiviry na zkoušku, aby se dal vyzkoušet ten Avast a pak případně Zoner odinstalovat?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od Exp »

K té poslední části dotazu...dva antiviry mít nainstalované můžeš, ale pokud mají nějaké ochrany v reálném časem (skenování na pozadí apod.), tak by měl být takto aktivní vždycky jenom jeden. Může se to mezi sebou hádat, je to zbytečné a hlavně by to mohlo hodně zatěžovat telefon (vyšší spotřeba baterky atd.).

Jinak já pořád nepoužívám žádný. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od mitsuu84 »

Na PC,tam se taky nedoporučuje používat dva antiviry,že se mezi sebou hádaj atd.Takže na mobilu to bude podobný a když už,tak je lepší mít jen jeden.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět