Přidej se

Používáte antivirový program?

Android fórum, obecná diskuze, novinky, zkušenosti
Uživatelský avatar
Sailes251
Příspěvky: 100
Registrován: 25. 4. 2013 10:54
Zařízení: Huawei Ascend G-300
Firmware: CyanogenMod 9.1 R10
Operátor: o2
Bydliště: Slovenská Republika

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od Sailes251 »

Nepoužívam antivírusový program na G300 som rád že si dačo zahrám a posurfujem na nete a nie to ešte aby mi nejaký antivirák skenoval telefon a bol este viac zabrdzený jak je :-)
+ Keď dačo inštalujem do mobilu tak si dávam pozor čo to je a sťahujem iba z google playu tam si myslím že nebudú mať vírusy .
Saválo Rytmus katéé :-)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od Puget »

I na GP nedávno dělali čistku kvůli těmto programům.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

tulipan
Příspěvky: 28
Registrován: 10. 5. 2013 12:51

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od tulipan »

Tak Zoner mám odinstalovaný, nebylo to ono. Tak teď uvažuju buď nad Avastem nebo spíš se přikláním k TrustGo. U TrustGo mi trochu vadí že je v angličtině, tak s tím by byl u mě problém, ale jinak dle funkcí vypadá lepší. Jen se chci zeptat jaký máte názor na ty všechny oprávnění k čemu mají antiviry přístup? Asi to potřebují k tomu testování, ale přijde mi to nějak moc. Jak Avast tak TrustGo jich má hodně.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od mitsuu84 »

Avast jich nemá hodně,má jen to co potřebuje aby fungoval tak jak má.Když filtruje sms atd,potřebuje k nim přístup,to stejný hovory,jak jinak by poznal kterej kontakt máš bloklej?To stejný plnej přístp k internetu,čtení identity telefonu nebo informace o aplikacích skrz Firewall atd atd.Prostě jelikož má chránit mobil a i na dálku(při ztrátě nebo odcizení),potřebuje všude přístup,jinak by pak nemělo žádnou cenu ho mít.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

tulipan
Příspěvky: 28
Registrován: 10. 5. 2013 12:51

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od tulipan »

Tak přesně to si taky říkám, že ten přístup je tam třeba. Tak jen teď se rozhodnout buď pro Avast nebo TrustGo. :-) . TrustGo má vynikající hodnocení lepší než Avast, tak asi ten zvolím, i když ta angličtina.....

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od mitsuu84 »

No jo ale TrustGo je staženo cca 81tis (4.5 z 5 hvězdiček),kdežto Avast má přes 300tis stažení (4.7 z 5 hvězdiček).A co třeba Advanced Mobile Care ? Já osobně mám Avast pač sem na něj zvyklej z PC a sem spokojenej,hodně nastavení,hlavně v češtině a dobrý
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

tulipan
Příspěvky: 28
Registrován: 10. 5. 2013 12:51

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od tulipan »

Avast má víc stažení, to jo, tak asi vzhledem k té češtině ho můžu zkusit, horší snad než Zoner to být nemůže.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od mitsuu84 »

Já chvilu používal i ten Advanced Mobile Care,pač toe taková all in one aplikace."Advanced Mobile Care je all-in-one Android zabezpečení a optimalizaci výkonu aplikace, která provádí v reálném čase antivirové kontroly a zároveň představovat zbrusu nový Anti-Theft, výkonný hře Speeder, Battery Saver, Call Blocker, App Manager, Task Killer, soukromí Locker, Soukromí poradce a Cloud Backup."A je taky česky.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od Puget »

Advanced mobile care jsem taky jednu dobu používal, ale nepřišlo mi, že by pro mě byl nějak přínosem, ale abych mu nekřivdil, většina antivirových aplikací na telefony mi přišla zbytečná. (Neukamenujte mě :))

BTW, AMC používám na počítači cca. 2 roky a tam je to celkem užitečná aplikace :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Používáte antivirový program?

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak ono to je různý,někdo říká že to zbytečný je a někdo že není.Pokud stahuješ aplikace jen z google play a hlídáš si co která aplikace požaduje za oprávnění,tak teoreticky asi žádná hrozba nehrozí.Jestly de něco natáhnout třeba z prohlížeče nevím.Já ho tam mám spíš pro ten pocit,že kdyby něco,tak snaha byla :lol: .Přece jen je to operační system a pokud antivir nevytěžuje RAM a nebrzdí telefon,tak mi neva.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět